Edit89

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Babydream Extrasensitive Lotion

Babydream Extrasensitive Lotion
2013. április 5.

Ahhoz képest, hogy illatmentes, van egy fura illata, nem túl kellemes. Kicsit tényleg mű, de csak amíg felkenem, utána valamivel jobb. Nem az igazi. A kék flakonos kész katasztrófa volt illat szempontból, talán a zöld a legelfogadhatóbb. Hatásra azért nem rosszak

Babydream Testápoló Tej

Babydream Testápoló Tej
2013. április 5.

2013. 04.05.
Levonok tőle 2 pontot, mert a vége már annyira folyt, hogy úszott tőle a szoba és mert volt neki egy fura illata. Nem tudok rá más szót, mint, hogy kimondottan büdös volt, pedig nem járt le vagy ilyesmi. Minden pizsamám olyan szagú lett, hiába vártam meg, hogy beszívódjon. Mikor már a barátom is megkérdezte, hogy mi ez a fura illat, akkor már tényleg nem volt tuti. Hatásra ugyan nem volt rossz, de nem fogom újravenni. Elfogyott, ma a rózsaszín flakonosat vettem helyette, de az sem a legjobb. Talán a zöldnek még tűrhető illata van.

2013.01.28.
Ma vettem ezt a testápolót, eddig a zöld színűt próbáltam, az nagyon jó volt, ezért kíváncsi voltam erre a kék flakonosra is. Nos... nekem is sikerült szépen szétcsöpögtetnem. Még csak a kezemen próbáltam ki, remélem megszokom, mert nagyon folyós. A zöld színű is fura volt először, de az közel sem ennyire híg, az legalább megmaradt a kezemen, a kék viszont össze-vissza folyik. Viszont tényleg gyorsan beszívódik, nem zsíros és az illata is tetszik. Remélem ő is jól hidratál majd, az összetevői is jók.

Ghana Afrikai Fekete Szappan

Ghana Afrikai Fekete Szappan
2013. február 17.

Nos, hajmosással azóta sem próbálkoztam, de megérett a vélemény az arctisztító hatásáról. Mikor megvettem reggel és este használtam. Ez 2 napig tartott, mert utána olyan szinten kiszáradt a bőröm, hogy fájt is és mint aki leégett a napon, olyan vörös volt, a hidratáló krém pedig pillanatok alatt eltűnt, mintha nem is kentem volna. Miután kicsit helyre jött, újra elővettem a szappant. Azóta kb. kétnaponta egyszer használom, egyébként pedig a sima arctisztítóval mosom az arcom. Csodálkoztam, mert amúgy pattanásra hajlamos, kicsit zsírosabb bőröm van. Igazából még így is hozza az elvárt hatást, mert mióta használom alig jön ki egy-egy új pattanás, nem bántam meg, hogy kipróbáltam.