Best of Beauty 2019

edke

Regisztráció dátuma: 2012. május 26.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. május 26.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Weleda Hair Care Regeneráló Sampon Zabbal

Weleda Hair Care Regeneráló Sampon Zabbal
2016. november 18.

az en extrem erzekeny fejboromon is segitett. az sls-tartalmu samponoktol sajnos nekem mosas utan rogton hamlani kezdett a fejborom, 24 oran belul pedig teljesen zsiros volt. ezzel nincs viszketes es 2 napig teljesen vallalhato a hajam, nekem mar ez is nagy szo :) a hajvegek sem lesznek gubancosak, sprodek egyaltalan, hanem puhak maradnak. arrol nem is beszelve, hogy isteni (rozsara emlekezteto) illata van, ami napokig megmarad, meg nem is tapasztaltam ilyet.. bar az illatanyagok nem biztos, hogy jot tesznek az erzekeny borueknek :P

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2015. december 26.

Tökéletes! Dúsító hatása tényleg kevés, de még semmivel nem találkoztam, ami ennyire megemelné a pillákat. Ami még nagyon jó benne, hogy szépen szétválasztja a pillákat, nem csomósodik felvitelkor egyálalán és nem pereg.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Kipirosodás Elleni Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Kipirosodás Elleni Arckrém
2015. december 26.

En is mindig cserelgetem az arckremeimet, de ebbol mar a 2. tegellyel vettem (reggel es este is ezt hasznalom). Kellemes konnyu allaga van, de nem geles, nagyon jol hidratal, ranezesre nem gondoltam volna. Kedvencce valt, foleg, hogy masok is megjegyeztek, kevesbe piros az arcom mostanaban. :) Sminkelni is remekul lehet ra. Amugy en ertekelem, ha nincs a hidrataloban/alapozoban fenyvedo, mert altalaban kemiait raknak bele, amit sokak erzekeny bore nem bir. Igy majd en szepen hasznalok melle kulon olyat, ami megfelel.

1 ÖSSZETEVŐ