edke

Regisztráció dátuma: 2012. május 26.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. május 26.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Lush No Drought Szárazsampon

Lush No Drought Szárazsampon
2022. január 4.

Fú, szerintem ez egy borzalom.. A használatával nincs gondom, könnyen el tudom oszlatni és nem lesz minden poros (az ujjbegyeimre szórom és ezzel dörzsölöm át a fejbőrt). Na de a hatása.. Annyit tud, hogy nem zsírtól csillogó a hajtő, hanem matt. De egyébként ugyanúgy elnehezült, lapuló, ráadásul a szimplán zsíros hajjal ellentétben kócolódik is, mint a fene. A cuccot egyébként próbálom jól kiszedni a hajamból törölközővel, hajszárítóval, de hiába, marad a nehéz érzet. Én nem is nagyon tudom kitolni vele a hajmosást, csak egy picit vállalhatóbb a hajam kinézete a 2-3. napon (de ez olyan szörnyű tapintásúvá teszi a hajamat, hogy nem is akarom tovább ezt érezni). Számomra a tökéletes az Isana szőke hajra való fújósa volt, de zavart a hajtógázas kiszerelés, ezért váltottam erre. Megbántam, hogy kidobtam rá 4990 Ft-ot. Ennyi erővel vehettem volna bármilyen hintőport, vagy akár ténylegesen kukoricalisztet is szórhatnék a fejemre sokkal olcsóbban. :(

Weleda Zab Ápoló Sampon Száraz és Igénybevett Hajra

Weleda Zab Ápoló Sampon Száraz és Igénybevett Hajra
2016. november 18.

az en extrem erzekeny fejboromon is segitett. az sls-tartalmu samponoktol sajnos nekem mosas utan rogton hamlani kezdett a fejborom, 24 oran belul pedig teljesen zsiros volt. ezzel nincs viszketes es 2 napig teljesen vallalhato a hajam, nekem mar ez is nagy szo :) a hajvegek sem lesznek gubancosak, sprodek egyaltalan, hanem puhak maradnak. arrol nem is beszelve, hogy isteni (rozsara emlekezteto) illata van, ami napokig megmarad, meg nem is tapasztaltam ilyet.. bar az illatanyagok nem biztos, hogy jot tesznek az erzekeny borueknek :P

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2015. december 26.

Tökéletes! Dúsító hatása tényleg kevés, de még semmivel nem találkoztam, ami ennyire megemelné a pillákat. Ami még nagyon jó benne, hogy szépen szétválasztja a pillákat, nem csomósodik felvitelkor egyálalán és nem pereg.

1 ÖSSZETEVŐ