Edo88

Regisztráció dátuma: 2021. június 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2021. június 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

La Rive Touch Of Woman

La Rive Touch Of Woman
2021. július 26.

Ahogy beköszönt az ősz sokszor őt választom. Kellemes, valóban sütis, vaníliás illat. De nem az a gejl cukorka féle hanem visszafogottan, lágyan. Olyan kis simulékony. Érzed hogy ott van, melenget, jól esik beszippantani az aromáját de nem megy az agyadra. 2-3 órát tart a bőrömön, ruhán még tovább. Az ára baráti ezért ezt nem rovom fel neki.

Revolution X Imogenation The Eyeshadow Palette

Revolution X Imogenation The Eyeshadow Palette
2021. július 26.

Az egyetlen Revolution palettám ami megérte a pénzét. A többi csak pénzkidobás volt. Ebben a legtöbb szín még ha hasonló is egymáshoz, jól használható, fed is nem csak a szilkében mutatós. Nagyon szeretem. Tökéletes hétköznapi sminkeket lehet vele csinálni. Végre egy paletta amiben működnek a matt színek.

Sosu By Suzanne Jackson Cle Baree and Boujee Palette

Sosu By Suzanne Jackson Cle Baree and Boujee Palette
2021. július 26.

Teljesen ismeretlen számomra márka de tetszettek a színek így látatlanban megvettem egy hölgytől online. Nem csalódtam. Nagyon pigmentáltak. Olyannyira, hogy nehéz vele dolgoznom és hamar túlzásba esem a sok gagyi szemhéjpúder után. Meg kell szokni, hogy ezzel nem kell órákig mojolni mire látszódik valami. Korrektort viszek fel egy picit a szemhéjamra mielőtt festenék rá és eszméletlen szép színeket ad. Tartós is, pedig primert nem használok. Nagyon megéri az árát. Köze nincs az eddig használt Revolution palettáimhoz minőségben.