édus1980

Regisztráció dátuma: 2014. július 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. július 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Eucerin DermoPurifyer Fedő Stift

Eucerin DermoPurifyer Fedő Stift
2014. július 15.

Nagyon szeretem! Több mint egy éve használom a terméket és teljesen elvarázsolt! Sajnos problémás ( foltos ) bőröm van és még soha semmi nem illeszkedett ilyen diszkréten a saját bőrszínemhez, és ráadásul nagyon könnyű az állaga, ugyanakkor tartós. Van amikor sokat kell használnom ( nagyobb területekre ) van mikor csak pár pötty kell belőle és így sem,úgy sem feltűnő. Ami végképp hihetetlen, hogy télen és nyáron is jól illeszkedik a színe, pedig elég sokat barnulok ha kezdődik a nyár. Szóval csodaszer: gyógyít, elfed, nyugtat és nem szárítja le a fejem :)

Reparex Őszülésgátló Nőknek

Reparex Őszülésgátló Nőknek
2014. július 15.

Sziasztok! AKINEK BÁRMI KÖZE VOLT VALAHA FODRÁSZHOZ ÉS/VAGY PROF. HAJFESTÉKHEZ NE HASZNÁLJA EZT A TERMÉKET! nahh ezt kellene kiírni a tisztelt cégnek az oldalára a sok kamu helyett!
Fodrász által festett hajamra használtam 3 hónappal a hajfestés után, mivel az útmutatóban az áll hogy EGYÜTT nem szabad használni.
A hajam csodás vörösesbarna színben pompázott reparex mellett további 1 hónapig, majd ahogy csökkentettem a használatát egy hétre szürkés zöldes színre váltott a reparexes rész. Nem a festett!
Többszöri levélváltásra egy reparex-es hölgyeménnyel azt a választ kaptam hogy bármilyen boltival fessem be a hajam, hátha eltakarja, ill. mossam domestos-szal hátha lekoptatja.
Három hét és 8 hajmosás eltelt a reparex használata óta, ma befestettem a hölgy által ajánlott márka habos változatával és virít a zöld hajam! nem a festéknél! a kb 5 cm csak reparex-es rész, foltokban, mivel számomra lehetetlen feladat " csak a tőhöz, a hajfesték elkerülésével" felvinni egy folyadékot. De lényegtelen is a festék, hiszen a reparex-es rész a zöld, a festék egyáltalán nem fogja be, viszont egyre zöldem! Kártérítésre, regenerálásra esélyem sincs :( itt vagyok zöld hajjal.
Legalább lenőtt annak aki így járt?
Én nem tudom, hogy hogy festi valaki e mellett a haját, de ha ez a szer csak xy hajfestékkel, és samponnal működik akkor ne árulják addig, amíg nem adnak hozzá speckó terméket! Vagy legalább figyelmeztessék a vásárlót időben és ne csak rébuszokba beszéljenek, hogy " vigyázni kell melyik ", konkrét márka nélkül. Konkrét kérdésemre sem tudtak erre konkrét választ írni.