Eedina

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

La Roche-Posay Redermic R Dermatological Corrective Concentrate

La Roche-Posay Redermic R Dermatological Corrective Concentrate
2019. november 21.

Csodakrém. Az én bőrömön irritáció nélkül erdményez hasonló hatást, mint egy AHA hámlasztás eredménye, azzal a különbséggel, hogy észrevétlenül válik le a bőr. Kisimít az biztos, és tapasztalataim alapján úgy veszem észre, gátolja a mitesszerképződést is.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2019. október 17.

1N2 az én jól bevált árnyalatom. Közvetlenül a hidratálókrém után, nagyon kevés mennyiséget átalában az ujjammal viszem fel (az üvegből öntök egy keveset a mutatóujjamra, vagy néha szivacsra) és dolgozom el a bőrbe. Jól tapad rá a pirosító és a highlighter is. Építhető, de nem szükséges, egy rétegben is szépen fed. Egész nap tartóssá teszi a sminket. Sokáig elég, érdemes beruházni.

Avon True Power Stay 16 Hour Lip Colour

Avon True Power Stay 16 Hour Lip Colour
2019. szeptember 29.

Kipróbálásra kaptam, sajnos még arra sem volt jó. Nagy jóindulattal 5 percig viseltem, a felkenés egyszerű volt, azonban az első meglepetés ott ért, hogy a katalógusban megadott szín nem tükrözte a valóságot. A következő, hogy az anyag száradásakor összehúzta az ajkak bőrét, igy a végeredmény egy ápolatlan, ráncos száj hatását keltette. A harmadik észrevétel, bizony ez egy ragasztó. Összetapadt a két ajkam, de úgy, hogy erőfeszítést kellett beleadni, hogy szétválasszam. Lemosni újabb kihívás, szinte lehetetlenség volt, a dörzsöléstől irritáltá vált a szám. Senkinek sem ajánlom, ha van kozmetikum, amiről el lehet mondani, hogy egészségtelen, ez volna az egyik, amelyre azonnal a voksomat tenném.