eeeee

Regisztráció dátuma: 2018. február 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. február 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2022. október 3.

Néhány évvel korábbi vélemenyem nem sokban változott. Érdekes viszonyom van ezzel az illattal. Ha nem érzem meg valahol, valakin, akkor nem hiányzik, kb el is felejtem, hogy van, de ha eszembe jut akkor nagyon rákattanok és őrülten kell. Az én bőrömön egyébként nagyon virágos, kicsit öreges és pont emiatt mindig hamar rájövök, hogy ez nem az én illatom és félreteszem... majd egyszer megérzem újra valahol és kezdődik elölről a körforgás.

Rajtam édes, virágos illat, nem illik hozzám. Ez az illat nem én vagyok, de másokon tetszik, megértem mit szeretnek rajta olyan sokan.

Nina Ricci Nina

Nina Ricci Nina
2022. október 2.

Nagyon szeretem, sok éve jelen van az életemben hol nagyobb, hol kisebb intenzitással, de nem tudom megunni vagy "kinőni". Számomra nem kifejezettem almás illat, finoman édeskés, kicsit gyümölcsös és sokáig érezhető, tartós illat.

Garnier Fructis Cocoa Butter Hair Food Hajpakolás

Garnier Fructis Cocoa Butter Hair Food Hajpakolás
2022. október 2.

Leírás szerint az én hajamra lett kitalálva, de valahogy mégse működik nálam. Borzasztó gubancos, rossz, durva tapintású lesz tőle a hajam és kifésülni is nehezebb ha ezt használom. Jó az illata, természetes, szilikonmentes, de biztosan nem fogom újravenni, sőt azt hiszem ezekkel a hair foodokkal se kísérletezek tovább.