eeinhr

Regisztráció dátuma: 2018. december 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. december 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Trend It Up Vízálló Szemöldökformázó Gél

Trend It Up Vízálló Szemöldökformázó Gél
2019. április 3.

Hát ez tök jó! Kb 3-4 napja vettem a dmben talán 700 forint volt. Tényleg természetes hatása van és nagyon tartós! Nekem megjegyezték: “jó hogy kiemeled végre valamivel a szép szemöldököd...” pedig eddig ecsettel használtam port meg rá átlátszó ceruzát de hát 100x jobb ez a kis gél. JA ÉS AZ ABSZOLUT KEDVENCEM HOGY VANNAK BENNE MINIATŰR SZÁLAK!!!

Body&Soul Wellness SPA Ceremony Ayurveda Öldusche

Body&Soul Wellness SPA Ceremony Ayurveda Öldusche
2019. február 14.

Rettentő száraz volt már a kézfejem mellett (!) az egész testem már szinte annyira, hogy hámlott a bőröm. ( Hiába volt minden baba olaj, Uriage gyógyszertári krém.. ) Megláttam a müllerben akciós volt 600,- gondoltam egy próbát megér... és milyen jól tettem.. Hazaértem a kezemet megmostam vele és azonnal a kézfejemet már rendbe is tette, pedig már olyan volt, mint a csiszolópapír, de tényleg :D Azóta pedig már fürödtem is vele, és óriási csodát művelt.:)

Mixa Anti-Imperfection Moisturizing Cream

Mixa Anti-Imperfection Moisturizing Cream
2019. február 14.

A matt hatas az megvan, az oke. Viszont nekem par pattiert ez a termek a felelos :( Eredetileg azok ellen vettem, de sajnos mikor hasznaltam tobb volt, mint elotte.. Pedig nagy remenyt fuztem hozza, raadasul ez volt az elso Mixa amit vettem, igy egy kicsit elbizonytalanodtam a markaval kapcsolatosan.