eeniko

Regisztráció dátuma: 2013. december 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. december 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nivea Bronze Effect Body Lotion

Nivea Bronze Effect Body Lotion
2020. június 29.

Ez az első önbarnítóm, és tényleg, tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Én a lábaimra használom, azokat általában egyáltalán nem éri nap, napozni meg nem szoktam. 3 alkalommal használtam eddig, és most vettem észre először, hogy már szebb színe van a lábaimnak. A krém könnyen elolszik, gyorsan bemasszírozom, a térd és a boka környékére jobb figyelni, hogy oda ne kerüljön túl sok. Szuperül hidratál, kellemes érzetet hagy maga után.
Az a szag, ami a krém felvitele után körülbelül negyed órával keletkezik, teljesen elviselhető, hamar elilllan. Nekem nem színezett be semmit, este fürdés után használom. Valószínűleg kétnapotna fogom használni.

Essence Soft Contouring Ajakceruza

Essence Soft Contouring Ajakceruza
2020. június 22.

Nekem a 08 big proposal árnyalatban van meg, nagyon örülök, hogy megvettem. Ez a második kontúrceruzám, és szerencsére már volt bátorságom kicsit sötétebb árnyalatot választani, de még ezzel a színnel is természetes hatást tudok elérni. Én általában nem kontúrozom az egész ajkamat, inkább csak felül középen hangsúlyozom ki, elsatírozom, ami optikailag nagyítja és egyszerűen szebbé teszi az ajak formáját. Mindenképpen 5 csillag jár neki.

Nivea Aqua Effect Peeling Arcradír

Nivea Aqua Effect Peeling Arcradír
2020. május 28.

Nekem tetszik, hogy csak kíméletesen radírozza ar arcomat. Leginkább reggel használom, nagyon frissítő, sima és pihe-puha lesz tőle az arcom. Utána hidratálok még egy kicsit, és indulhat is nap. :)

1 MÁRKA