eeniko

Regisztráció dátuma: 2013. december 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. december 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Kopfhaut-Balance Ansatz-Balsam

Balea Kopfhaut-Balance Ansatz-Balsam
2020. október 27.

Elég sokszor mosok hajat, így akartam valamit ami kicsit megnyugtatja és táplálja a fejbőrömet. Háromszori használat után meg vagyok vele elégedve. Hajmosás után közvetlen adagolok egy kicsit a fejbőrre, inkább a választékom környékere. Olyan, mint egy kis különleges testápoló a fejbőrömre. Nem kell kimosni, de nem zsírosít egyáltalán, pedig nekem nagyon gyorsan zsírosodó hajam van. Ajánlom, egy próbát megér. :)

Frissités:
Sajnos megjelent pár dudor ott ahol használtam, kicsit begyulladt tőle a fejbőröm, pedig nem vittem túlzásba a használatátt. Azóta nem használtam.

Herbal Essences Pure Megújító Argánolaj Helyreállító Hatású Sampon

Herbal Essences Pure Megújító Argánolaj Helyreállító Hatású Sampon
2020. szeptember 8.

Őszintén szólva már nagyon sok sampont próbáltam ki, több be is vált, közöttük ez a termék is. Sajnos gyakran kell hajat mosnom, mert nagyon gyorsan lelapul, zsírosodik, tartását veszti. De mindig inkább arra törekszek, hogy azért naponta ne kelljen megmosnom a hajamat.
Az argán olajos termékek mindig csudaszép fényessé varázsolják a hajamat.. és ettől a sampontól nem is zsírosodik gyorsan. Szóval nagyon örülök! :)

Nature Box Olívaolajos Sampon

Nature Box Olívaolajos Sampon
2020. szeptember 5.

Már 2 mandula olajos nature box sampont elhasználtam, mikor vettem egy ilyet újításképpen. Nekem ettől kicsit szállt a hajam, de egyébként tetszik. Szerintem érdemes lett volna a balzsamot is megvennem, azzal együtt használva biztosan jobb. (Egyébként nekem hamar lelapuló hajam, gyorsan zsírosodó hajam van.)

1 MÁRKA