Effendigirl

Regisztráció dátuma: 2014. május 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. május 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick
2021. augusztus 3.

Mivel nem használok erős színeket, ezért úgy szoktam feltenni, hogy pár pötty elég csak, amit egyenletesen eloszlatok. Mostanában teszek alá hidratálót, ha az felszívódott, akkor kenem rá ezt, így nem szárított eddig. És ami NAGYON meglepő, hogy nálam kb. egész nap fennmaradt a színe, hiába ettem, ittam a nap folyamán. Ilyet másnál még nem tapasztaltam.

Fleur De Lin Szilárd Sampon Normál Hajra

Fleur De Lin Szilárd Sampon Normál Hajra
2021. április 6.

Amikor először használtam pár hónap erejéig, pozitív emlékeim vannak róla, majd újra elővéve már valahogyan nem vált annyira be. 4 hónapja használom/használtam most ez egyfolytában. Pár hétig az elején, hajmosások után eszembe jutott, mi lenne, ha kidobnám az ablakon, akkor is jobb lesz a hajam, mint ezzel hajat mosva :). Összeragadtak, zsírosak voltak a hajvégek, nehezen lehetett kifésülni. Gondolom, ez betudható a szilikonos termékekről való átállásnak; de akkor is zavaró volt. Ahogy elkezdtem balzsamot használni, már javult a helyzet, vissza a normális állapotba. Nekem az az ígéret sem vált be, hogy balzsam nélkül is szép lenne a hajam, se semmivel sem éreztem (nyilván a csomagolásmentességen és a természetes összetevőkön kívül) többnek, jobbnak a használatát, a hajam ugyanúgy zsírosodott, töredezett is, nem történt más. Meg nekem nem igazán habzott, csak a második mosásnál; ez nem is zavaró, csak alaposan ki kellett tapasztalni, hogy hányszor húzhatom végig a hajamon a mosás során, hogy a végén ne szárítás közben jöjjek rá, hogy megint túl sok volt.

Nekem szőkére festett, száraz, de gyorsan zsírosodó hajam van, nekem annyira most nem vált be. Írom ezt úgy, hogy mostanában egy másik márkájú szilárd sampont használok, és az sokkal inkább együttműködő, kellemesebb használni.

Alfaparf Lisse Design Keratin Therapy Maintenance Ápoló Balzsam

Alfaparf Lisse Design Keratin Therapy Maintenance Ápoló Balzsam
2020. szeptember 27.

Hónapok óta használom, lassan fogy. Tényleg szebbé teszi a hajam; egy Napvirág szilárd samponnal használom, többen is megdícsérték mostanában a szőkített, vékonyszálú hajam, hogy csillogó, puha; jól működik a kettő együtt.

3 MÁRKA

5 ÖSSZETEVŐ