Effendigirl

Regisztráció dátuma: 2014. május 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. május 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Magister Products Ciao Chia Arckrém

Magister Products Ciao Chia Arckrém
2018. május 16.

Ez egy nagyon jó arckrém, illatát tekintve is szuper (nekem az őszibarackos ice-tea ugrik be, nagyon finom), hatását nézve meg még nem találkoztam olyan krémmel, amilyen ez, hogy hidratál, puhít, kellemes a használata, mégsem zsírosítja az arcom, nem fénylik tőle az arcbőröm, amire egyébként nagyon hajlamos. Mintha kicsit még mattabb is lenne, jó gyorsan beszívódik. És, lekopogom, mintha szebb lenne az arcbőröm (gondolom, az aloe vera miatt), mióta használom.

Essence My Must Haves Satin Pirosító

Essence My Must Haves Satin Pirosító
2018. április 12.

Én a 01 It's berry time nevűt használom, de nem pirosítónak (annak még nem próbáltam, de az alábbiak szerint biztos jó), hanem ajakpúdernek, mivel az erre a célra szánt must have daraboknak nem tetszett a színe. Nagyon jó, természetes színe van, nagyon tartós, jó, hogy nem csillog, az nem áll jól. Érdemes kipróbálni!

Essence My Must Haves Ajak Púder

Essence My Must Haves Ajak Púder
2018. április 12.

Nézegettem-nézegettem ezeket az ajakpúdereket, de nem volt igazán szimpatikus színűk. Ezért a must have-ek közül inkább egy pirosítót, a 01 It's berry time-ot próbáltam ki erre a célra, és az nagyon bevált. Nekem nem áll jól, ha csillognak az ajkaim, így ez pont jó, természetes szép színt ad nekik, és nagyon tartós.
Az ajakpúdereket is kipróbálva nem olyan vad a színűk, mint a tégelyben, a felvitt mennyiséggel lehet variálni. De továbbra is a pirosító a legjobb :)

3 MÁRKA

5 ÖSSZETEVŐ