Effi

Regisztráció dátuma: 2014. április 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. április 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Bvlgari Omnia Crystalline EDT

Bvlgari Omnia Crystalline EDT
2021. október 22.

Mindig is arra vágytam, hogy megtaláljam az Én Illatomat, ami illik hozzám és nem unom meg.
Addig nem is akartam drága parfümöt venni, így olcsóbb kategóriába tartozókkal próbáltam kísérletezni, hogy melyik illatkategória jön be. Eddig azt hittem, hogy inkább az édes-orientális vonal lesz az igazi, de aztán jött egy nap. Egy nap, amikor az összes illatot a polcomon elkezdtem olcsó locsolókölninek érezni. Nem tudom, mi változott bennem, de ez hetekkel később sem lett másképp.
Ekkor gondoltam egyet, hogy keresek egy friss-virágos illatot, nem érdekel már az sem, ha drága. Próbálgattam, és megtaláltam a Crystalline-t. Végre valami, amitől nem fájdul meg a fejem, ami kellemes, nőies, nem tolakodó. Valami, aminek nincs olcsó hatása. Nem érzem magamon egész nap, csak néha lebben egy kis illatfelhő az orrom elé, de imádom minden napszakban. Nem merem még kijelenteni, hogy ő az igazi, de bizakodom.

Lactovit Lactourea Ultra Hidratáló Tusfürdő

Lactovit Lactourea Ultra Hidratáló Tusfürdő
2021. október 5.

Ó. Te. Jó. Ég. A tökéletes tisztaságillat...! Plusz testápolózni se nagyon kell mellé. Az én bőröm nagyon szereti.

Alverde Nutri-Care Sampon Mandula és Argán

Alverde Nutri-Care Sampon Mandula és Argán
2021. szeptember 20.

Valami katasztrófa, amit ez a hajammal csinál. Hosszú, hullámos alapból, ezzel mosva egy zsíros, kócos borzalom, ráadásul a fejbőrömet is kiszárította, olyan vagyok, mintha korpás lennék. Kézmosónak átminősítettem.