Effi

Regisztráció dátuma: 2014. április 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. április 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Ziaja Acai Berry Antioxidáns Expressz Szérum Arcra és Nyakra

Ziaja Acai Berry Antioxidáns Expressz Szérum Arcra és Nyakra
2020. április 28.

Nem szeretek elhamarkodottan értékelni, de itt muszáj kivételt tennem.
Tegnap jött meg a rendelésem, az esti rutinba már ez került a szérum helyére és már felkenéskor is jó előérzetem volt. Gyönyörűen itta a bőröm. Ma reggel pedig teljesen elámultam. Sima, puha bőr, úgy kisimultam, mintha visszamentem volna 10 évet az időben vagy mintha 10 órát aludtam volna (sajnos egyik sem valósult meg).
Ha továbbra is hozza ezt az eredményt akkor végre megtaláltam, amit kerestem! A tökéletes, könnyű és pénztárcabarát szérumot.

Eucerin Acute Ajakbalzsam

Eucerin Acute Ajakbalzsam
2020. április 22.

Ez is volt a trnd-s csomagban, nagyon örülök neki, mert igazán szuper termék, amire magamtól biztos nem akadok rá.
Simán tud annyit, mint a Carmex. Azonnal simább, hidratáltabb ajkak, hatása sokáig tart.

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2020. április 22.

Napi toniknak vettem, nem volt egyszerű levadászni, állandóan hiánycikk mindenhol.
Arcra nekem mintha kicsit kevés lenne, ott nem vettem észre, hogy bármit is csinált volna. Felvitel után kicsit csipked, de nem zavaróan, leheletnyit talán simít a bőrömön.
Testre viszont nagyon bevált, dekoltázson, nyakon, vállon széppé teszi a bőrt, eltünteti a pirosságokat, pattanásokat.