Effi

Regisztráció dátuma: 2014. április 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. április 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Barnängen Nutritive Testápoló

Barnängen Nutritive Testápoló
2019. október 4.

Jó ez a pumpás flakon. :) Normálisan lehet adagolni vele a cuccost. Illat szuper, hatás szuper, ár nem annyira szuper, de a tusfürdőjét használva nem kell annyiszor kencézni, így sokáig elég lesz.

Barnängen Nutritive Tusfürdő

Barnängen Nutritive Tusfürdő
2019. október 4.

Jajj, de nagyon szereti a bőröm! Elég hetente 1-2x testápolózni. Az illata szuper, friss tisztaságillat, ami sokáig érezhető. Állagra is jó, habzik is rendesen. A kiszerelése gazdaságos, hablabdával (vagy mi a fene a neve) használva jó sokáig elég lesz, ami az árát tekintve kifejezetten előnyös.

Tangle Teezer Salon Elite

Tangle Teezer Salon Elite
2019. október 4.

Nem szeretek gyors véleményt alkotni semmiről, de itt kivételt kell tennem. Tegnap érkezett a kicsike, hosszas tépelődés (na meg Notino-s akció miatt) után rászántam magam. Olvasva a véleményeket, látva a nagy hype-ot, nem tudtam elképzelni, miért vannak oda emberek egy tenyérnyi hajkeféért, mégis mit tud? Hát kérem, mindent. A hajam pár szóban: vékonyszálú, tartatlan, szöszös, hullámos sz@r. Átgereblyéztem ezzel és nem győztem csodálkozni. Nem húz, nem akadozik, a haj sima és fényes lesz tőle. Most már értem, mire föl ez a nagy felhajtás, belépek a rajongói klubba én is.