Effi

Regisztráció dátuma: 2014. április 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. április 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre
2024. január 5.

A szemhéjtus-szempillaspirál kombóval kicsit meggyűlik a baja. A többi sminket szépen leszedi, a bőrömet nem bántja. Mivel eddig ez az egyetlen, ami nem csípi a szemem, maradok ennél.

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2024. január 5.

Sírok, hogy korcsoportot ugrottam itt a Krémmánián, ezért egy heves pánikroham után úgy határoztam, itt az ideje retinolozni.
Bár hazudok, mert ezt már használtam egyszer régebben, de csak úgy tessék-lássék, így kb semmi hatása nem volt, nem is vettem újra akkor.
Most viszont! Eljött az idő! Szerencsére arcom jelenlegi állapota még teljesen vállalható kategória, szóval ezt kéne konzerválni valahogy. Be is építettem a rutinomba szépen, és most várom a hatást. Fészkelődik a gyanúm, hogy erősebbre szorulnék, mert hiába használom rendesen, jó ideje, továbbra sem ad semmi pluszt a bőrömnek. Tényleg nem tudom, hogy ez kinek, minek a hibája. De rosszat nem tudok mondani róla, mert rosszat nem tett, és illatmentes, ami a legjobb dolog. Az adagolója mondjuk nem a kedvencem. G&G termékben még sosem csalódtam, szóval kitartok, de valószínűleg erősebbre fogom cserélni.
Alattam lévő korcsoportba tartozóknak viszont jó szívvel ajánlom.

Balea Krémtusfürdő Magic Fairytale, Mágikus Illattal

Balea Krémtusfürdő Magic Fairytale, Mágikus Illattal
2024. január 5.

Először is, mennyire cuki már ez a flakon?? Az egész design imádnivaló.
Az illat...semmihez sem tudnám hasonlítani. A mágikus szó kicsit túlzó, annyira azért nem különleges, viszont nagyon kellemes. Olyan lágyan simogató, számomra tipikus cozy-illat, ami minden évszakhoz illik.
Tusfürdő mivolta átlagos Balea, habzik, tisztít, (engem) nem szárít.