egynevetsefogadel

Regisztráció dátuma: 2012. március 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Smashbox Studio Skin 15 Hour Wear Hidratáló Alapozó

Smashbox Studio Skin 15 Hour Wear Hidratáló Alapozó
2017. október 17.

Nekem megváltás ez az alapozó! A drogériák szinte teljes szortimentjét hátam mögött hagyva végre megtaláltam Őt. Pár nap híján 2 hónapja használom és még mindig van benne,úgyhogy számomra az ára sem olyan borsos.Főleg hogy más alapozók,amiket próbáltam egy hónap alatt ki is ürültek! Fedése erős,tartós,matt és a legjobb hogy a száraz részeket sem emeli ki!Reggel kenem fel 7 óra körül,és este 8-9 fele mosom le,még mindig vállalható állapotban van annak ellenére hogy persze kopik egy kicsit nap közben.Biztos hogy újra veszem :)

Revlon Colorstay Alapozó SPF6 Normal/Dry Skin

Revlon Colorstay Alapozó SPF6 Normal/Dry Skin
2016. március 15.

Az új arcom :)
Már évek óta kerestem Magyarországon,nem hiába :) Arctisztítás,hidratálás után felkenve olyan,akár egy álom! (blenderrel viszem fel) Egyenletes bőrfelszín,maszk hatás nélkül.Korrektort bőrhibákra nem kell már használnom,csak a szem alatti karikákra (de hétköznapokon talán ott is elhagyható lenne,csak ebben elég kekec vagyok).Átlátszó púderrel szoktam fixálni és egy 12 órás munkaidőt nevetve kibír.Persze mire haza érek,kicsit átfényesedik,de talán ennyit el tudok nézni mert előtte beton biztos!Kombinált bőrűeknek bátran ajánlom.

Essence Plump No Clump! Deep Black Szempillaspirál

Essence Plump No Clump! Deep Black Szempillaspirál
2015. november 15.

Lehet hogy csak én fogtam ki egy jó darabot,de nekem kifejezetten tetszik :) a Müllerben vettem kb 1000 ft-ért és hosszú idő óta először úgy vettem kozmetikumot hogy nem néztem meg előtte KM-en! Ebből már csak 2 db volt a polcon,pedig nem volt akcióban sem,gondoltam beadom a derekam,biztos nem lehet rossz ha abból hiányzik a legtöbb (ritka pillanat az ilyen nálam).Szép erős fekete színe van,a keféje nagy szilikon.Igaz kicsit ügyeskedni kell vele hogy egyenletesen oszlassuk el a pillákon a festéket (ahogy korábban is írták kicsit sokat vesz fel egyszerre),de nekem egyáltalán nem maszatolódik,hamar megszárad és szépen keretezi a szemeimet :) Ebben az árkategóriában teljesen jó szerintem.Nem egy csodaszer,de teljesen megállja nálam a helyét és 1000 FT-al nem buktam volna nagyot akkor sem ha nem válik be,mert a keféje tökjó,biztos használtam volna másik festékhez.