eheiszki

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Katy Perry Mad Love EDP

Katy Perry Mad Love EDP
2021. május 4.

Én is hirtelen felindulásból vettem 2018 őszén, úristen de utálom! 😃 Először tetszett, de annyira édes epres, ananászos, mintha szörpöt öntöttem volna magamra. Nem nagyon tartós, cserébe gyomorbavág. Senkinek sem tetszett a környezetemben, volt aki megkért hogy ne használjam mert fáj tőle a feje... borzalmas.

Jeanne Arthes Amore Mio EDP

Jeanne Arthes Amore Mio EDP
2021. május 4.

Remek illat! Számomra tökéletes nyári illat. Kicsit hasonlít a Nina Ricci Ninara, de ez sokkal édesebb, bár a marcipános jelleget nekem nem adja (hálistennek), de van kis nuttys jellege. Remélem sose vonják ki! Többször kell újra fújni de engem ez sose zavart (ha nem óránként kell).

The Different Company Majaina Sin EDP

The Different Company Majaina Sin EDP
2021. május 2.

Hát, leizzadtam mikor lenyomtam a rendelés leadása gombot. Aggódtam hogy kiadok egy rakat pénzt rá de nagyon megérte!
A gyömbéres narancsos kezdés után szantálos, orchideás, vaníliás gesztenye illat! Kicsit virágos, inkább fásnak mondanám, nem szúrós, nem füstös, édes de nem émelyítő. Abszolút uniszex de én mint lány ajánlom nőknek. Nem fog szembejönni az utcán, ez garantált (már amennyire az évek óta home office-ban, néha utcára kimegyek szituból meg tudok ítélni).
Amire hasonlít (vagy az hasonlít erre) nyilván sok illat összetevő egyezés miatt, emlékeztet a Zadig&voltaire This is her-re. De az sokkal édesebb, meg abban van tejszínhab.
A Majaina Sin-ben minden egyes összetevő szépen kivehető, tökéletesek az arányok. Tartós!
A kupakjával meggyűlt a bajom, sajnos lejár (leesik...) ami elég dühítő, főleg hogy 100% hogy eredeti és ennek ellenére.
Zavar hogy nincs kisebb kiszerelésben mert bár adtak hozzá egy gyári tölcsért minibe áttölteni de egy Majaina Sin-es mini üres fújóst már nem :) Üsse kő.
Update: A szillázsa és a tartóssága miatt le kell vonnom egy csillagot.