eheiszki

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Sol de Janeiro Cheirosa '71 Haj- és Testpermet

Sol de Janeiro Cheirosa '71 Haj- és Testpermet
2022. május 21.

Remekbe szabott karamellás, makadámdiós fehércsoki illat! Nagyon örülnék ha kiadnának bőle egy tartós, közepes szillázsú parfüm verziót is a közeljövőben. A haj és testpermet nem tartós, és kb kifújáskor érezni max fél órát, de nekem táskába dobálós lesz strandra. Itthon fürdés után a karamellás-kávés testápolómra használom általában, elég ütős kombó. 😃 Mivel testpermet, a tartósság & szillázs miatt nem vonok le csillagot. Az ára cefet.

Giorgio Armani My Way Floral EDP

Giorgio Armani My Way Floral EDP
2022. május 20.

Csak kipróbáltam, nekem adja de nem tudom hogy szükségem van e a másik 102 mellé parfüm mellé erre is. Az alap My Way ami frissebb, könnyedebb, de nem citrusosan hanem nyári gyümölcsösen. Meglátom mikor lesz újra kapható a 30 ml Marionnaud-ben és visszatérek rá. Eddig a My Wayek közül ez tetszik legjobban de a tartóssága tényleg elég gyengusz.

Dior Miss Dior Absolutely Blooming

Dior Miss Dior Absolutely Blooming
2022. május 19.

Ma a Müllerben erre esett a választásom bőrre fújni, és az egyik szemem sír a másik nevet. Nagyon intenzív és 8 órás tartósságú illat amit még kézmosások után is simán érezni. Ami beugrott róla, Armani Sí, Sí Fiori, La vie est belle, La Vie Est Belle Intensement (mínusz - bocsánat a szóért - hányinger), La Vie Est Belle OUI.. igen az OUI.. amit ki nem állhatok 😃 hozzátenném hogy a Sí anyát is utálom... Mindezek elleneré, nem tudom eldönteni hányadán állok vele. Nagyon édes, nagyon dög. Gourmand virágillatnak mondanám. Valamiért érzek benne íriszt sokat.. kandírozott naranccsal és pralinéval is... ez egy mézédes illat, egy nektáris illat. Ma se volt túl meleg de számomra ez 15 fok felett háborút kíván 😃
Tetszik hogy a málna jegy bár LVEB OUI-s mégsem lesz fejfájásom se hányingerem. Megkapó kompozíció, signature illat. Mit mondjak.. check out majd egyszer mondjuk októberben 🥲

Találtam itthon egy mintát és a legkondis szobában felfújva nem mutatott olyan jól mint tegnap a melegben napközben. A málna kissé karcos volt, a kompozíció nem volt hogy is mondjam, krémes..? Szóval ez valszeg az átmeneti idő illat kategória nálam. A reggel még hűvi de reggel 10 után 22+ fokos. Naon izgatja a fantáziámat egy üveges, sajnos most költözés miatt nem fér bele de lesz megy Budán kutyavásár.