eheiszki

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Lattafa Musamam White Intense

Lattafa Musamam White Intense
2024. június 15.

A nyitása valóban Gris Charnel, aztán rajtam egy ilyen felvizezett Versace Crystal Noir lesz belőle (a reform utáni változatra gondolok).. többet nem tudok írni róla. Eltettem érlelődni, ősszel újra nekifutok. Lattafa fronton nekem azért egy 4es egyelőre, ha nem a Lattafa színvonalat veszem alapul, akkor úgy 3.

Zoologist Parfumes Rabbit

Zoologist Parfumes Rabbit
2024. május 30.

Az én bőrömön a Rabbit hasonló hangulattal indul, mint az Accident á La Vanille, csodálatos vajas vaníliás kekszes nyitás. Néhány perc múlva citromos túrós sajttorta válik belőle, ahol a sajtosság kifejezetten száraz és hangsúlyos. Ezt a sajtosság megmarad, de krémesebb és vajasabb lesz, a sajt itt inkább már mascarpone. Körülbelül fél óra elteltével bekúsznak a gyógynövényes jegyek, a paletta nedves avarral és zöldségek aromájával bővül. Maga az illat zöld és aromás, de megőrzi édes jellegét. Az alapja - a kezdeti néhány perces Bodin remekműtől eltekintve - magában hordozza a sütis-sajtosságot, a gyógynövényes jegyeket és az avart majd a mandula, pézsma, széna hármasa foglalja keretbe azt.
Nagyon furcsa illat. Már értem, miért írta valaki egy fórumon, hogy kellemes módon gusztustalan. A szillázsa és a tartása közepes ill. erős. Részemről egy határozott igen!
Szép munka Fanny Bal!

Masque Milano Ray-Flection

Masque Milano Ray-Flection
2024. május 15.

Sok szépet írtak róla Fragrantican... azt kell mondjam mind igaz. Az augusztus végének illata, a frissen aratott búzamezők, vadvirágok pollene a meleg szélben, napon száradó tiszta ruhák... a remény illata.
Rajtam nem válik szappanossá, egy komplex de letisztult illat, egymásba simuló, mégis tisztán kivehető jegyekkel. Nem egy szillázs bajnok, nem harsány. Jól esik a léleknek és nem is kell ennél több.