eilthyr

Regisztráció dátuma: 2018. november 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. november 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Balea Bodyfit Tusfürdő

Balea Bodyfit Tusfürdő
2019. augusztus 1.

wakame alga, koffein, kék-zöld-türkiz illat... telitalálat!
nagyon nagyon kellemes, szeretek ezzel tusolni! :) délutáni kánikulában, két munka között használom és nem tudnék rá rosszat mondani. frissít, hidratál, kicsit élénkít. az illata egyáltalán nem tolakodó, de finom és friss. unisexnek bőven elmegy, ha ez valakinek szempont. ;)

Love Nature Agyagos Arcmaszk Bojtorjánnal

Love Nature Agyagos Arcmaszk Bojtorjánnal
2019. július 21.

nagyon kellemes illata van, halovány rózsaszínes, matt fehér színű. az állaga közepesen sűrű, könnyen eloszlatható, vékony rétegben is. nem ragacsos!
felkenés után nekem is csípte a bőrömet, de ez elviselhető volt. hamar megszáradt (a dm-es kis tasakos aktív szeneshez képest igen gyorsan!). kifejezetten kíméletesen tudtam lehúzni - bár véletlenül az államon lévő féltve őrzött szőrszálakra és a szemöldökömre, hajvonalra is került belőle, nem tépdeste ki őket, hurrá! :)
semmi irritáció, ellenben puha, enyhén hidratált és rugalmas lett, felfrissült lett tőle az arcom! :)

Caola Kamillás Hintőpor Narancsvirág Kivonattal

Caola Kamillás Hintőpor Narancsvirág Kivonattal
2019. június 23.

nem szeretem a kamillás illatot, ezért vettem ezt. teszi a dolgát, ragadós izzadás ellen jól bevált. nem irritál, szívesen használom, az ára is megfelelő.

a hozzászólások alapján tettem vele egy próbát úgy is, mint szárazsampon. sajnos nem jött be. nagyon sötét barna, már-már fekete színű a hajam, ettől meg deres ősz hatású lesz, bármennyire is igyekszem eloszlatni, belefésülni. (maradok egy másiknál, ami kimondottan szárazsampon spray.)