eilthyr

Regisztráció dátuma: 2018. november 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. november 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2020. május 7.

nedves (de nem vizes) hajvégekre szoktam pumpálni, mivel eredendően vastagabb szálú, sűrű hajam van, 2-4 pöttyöt. nagyon kellemes, "professzionális fodrászszalon" illatú, sűrű olaj, de szerintem egyáltalán nem zavaró, nem teszi nehézzé a tincseket. már vagy 2 hónapja, heti 2 hajmosással, rendszeresen használom és meg vagyok vele elégedve! selymesebb tőle, még ha a hajunk egy élettelen szaruanyag is, de legalább ad neki némi rugalmasságot, fényt, tartást.

Avon Naturals Sárgabarack és Shea Kifésülő Spray Száraz Töredezett Hajra

Avon Naturals Sárgabarack és Shea Kifésülő Spray Száraz Töredezett Hajra
2020. május 7.

könnyed, finom illata van. (gyümölcsös, barackos, de valamiért mégsem tudnám "sárgabarackosként" azonosítani.) nálam kritikus, hogy a még nedves hajamat kifésüljem és úgy száradjon meg... ezért ekkor spricnizek belőle, itt-ott - és nagyon meglepett, hogy valóban segít a kifésülésben. balzsamot sosem használok, mert csak zsírosítja a mosással végre zsírtalanított hajamat, és ez a spray egyelőre jól bevált. puhább tőle, de a töredezettségen, elvékonyodó szálakon nem segít - viszont fésülés közben jóval kevesebb szálat tépek ki, kevesebb roncsolódik, és ez nagy változás!

4/5* azért, mert nem csodaszer és szeretnék már végre egy semleges/semmilyen illatú kifésülő sprayt, ami nem nyomja el a sampon illatát!!

Dr. Kelen Vadgesztenyés Sósborszesz

Dr. Kelen Vadgesztenyés Sósborszesz
2020. február 23.

nagyon kellemes, citrusos-gyógynövényes, alkoholos illata van - nekem nagyon tetszik! alaposan belemasszírozom a vádlimba és bár kicsit ragadós marad utána.. cserébe sokáig tart a frissítő, hűsítő hatás. tapasztalatom szerint ugyanazt tudja, mint a lioton gél, de sokkal jobb szagú termék nála. csodát nem tesz, de pl. a sok állómunka miatti nehéz, fáradt fájdalom ellen és ún. kezdődő "pókhálósodásra" teljesen megfelel.