eilthyr

Regisztráció dátuma: 2018. november 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. november 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Dr. Kelen Luna Vadgesztenyés Sósborszesz

Dr. Kelen Luna Vadgesztenyés Sósborszesz
2020. február 23.

nagyon kellemes, citrusos-gyógynövényes, alkoholos illata van - nekem nagyon tetszik! alaposan belemasszírozom a vádlimba és bár kicsit ragadós marad utána.. cserébe sokáig tart a frissítő, hűsítő hatás. tapasztalatom szerint ugyanazt tudja, mint a lioton gél, de sokkal jobb szagú termék nála. csodát nem tesz, de pl. a sok állómunka miatti nehéz, fáradt fájdalom ellen és ún. kezdődő "pókhálósodásra" teljesen megfelel.

Nivea Men Rock Salts Tusfürdő

Nivea Men Rock Salts Tusfürdő
2020. február 19.

kellemes, de nem tolakodó illatú - megfér mellette más kozmetikum (deo, parfüm), szerencsére. csöppet sűrűbb állagú, mint más tusfürdők. a szemcsék is jók benne, bár talán lehetne kicsit több. de sajnos valamelyest szárít, ezért elgondolkodtam már, hogy mégis lecserélném.. valószínűleg még inkább zsírosabb bőrre az igazi. találtam már jobbat is nála, de egyébként nem írnám le, nem rossz ez. :)

Aveo Thalasso Kézkrém

Aveo Thalasso Kézkrém
2019. november 23.

az istenért sem bírok rájönni, mi ez az illat - ami egyébként igen kellemes, virágos, talán keleties(?), vizes. valóban inkább "hydro", ahogy ígéri, és nincs faggyús, zsíros hatása.

igazából semmi különös, léteznek ennél profibb kézkrémek is, de teszi a dolgát, amire szánták. szerintem inkább őszi fajta; nyáron ennél vizesebb, télen pedig zsírosabb alapú krémet szeretek használni.