Eizsu

Regisztráció dátuma: 2013. április 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. április 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Orly Nailtrition

Orly Nailtrition
2013. május 1.

Az egyetlen előny, hogy ahogy kenegeti az ember napról napra, kialakul egy szép gyöngyházas csillogás, de a körmeimet egy kicsit sem erősítette meg, a lemezes töredezés pedig talán még rosszabb is lett. Kár érte.

OPI Drip Dry Lakkszárító

OPI Drip Dry Lakkszárító
2013. május 1.

Mióta az első üvegcsét megvettem, nincs olyan, hogy ne legyen itthon belőle. Hetente lakkozom a körmeimet, előfordul, hogy többször is, és szerettem volna a száradást felgyorsítani. Felviszem az alaplakkot, majd két réteget a színből, fedőlakk (ez néha elmarad) és utána jönnek a cseppek. Amit ígér be is tartja, tényleg néhány perc (5-8) és teljesen keményre szárítja a lakkot. Számomra csodaszer. Elég drága, de megéri. Még ilyen sűrű használat mellett is egy 9 ml-es üveg hónapokig kitart.

Lancôme Virtuose Szempillaspirál

Lancôme Virtuose Szempillaspirál
2013. április 28.

Szerelem első használatra! Gyönyörű hosszú, dús pillákat varázsol. Szépen különválasztja a szálakat, nem hagy festékcsomókat. A keféjét nekem először szokni kellett, de mára már nagyon gyorsan tudok vele dolgozni. És ami szintén előnye, hogy nagyon tartós, ami nálam fontos szempont, mivel a legtöbb spirál 1-2 óra után "lemászik" a szempilláimról (kivéve a Clinique Lash Power Mascarája, ami szintén szuper, csak nem hosszít és dúsít ennyire). Nem olcsó, de megéri az árát. Már egyszer újravettem, ha kifogyok belőle, ismét be fogom szerezni.

Ha valóban megszüntetik, nagyon el leszek keseredve..az eddigi legjobb spirálom volt:-(

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ