Ejszakaikoboldmaki

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 11.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 11.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Avène Cleanance Hydra Soothing Cream

Avène Cleanance Hydra Soothing Cream
2022. május 22.

Az avéne cleanance comedomed után használom estére, mert az szárít picit.
Szuperül működik, hagy egy fényes finisht rajtam, de estére ugye mindegy, szépen hidratál. Nem tocsog reggelre a fejem.

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
2022. május 21.

Rákentem az államra, majd kis idő után lemostam. A fél fejem a szememmel együtt meleg piros duzzadt lett.
Az államon pergamenszerű lett a bőr.
Persze átmenetileg.
Nem az én termékem, de muszáj volt kipróbálni.

Avène Cleanance Comedomed Anti-Blemishes Concentrate

Avène Cleanance Comedomed Anti-Blemishes Concentrate
2022. május 21.

Másfél éve abbahagytam a fogamzásgátlót, mert a kőkorszaki orvos bármi vizsgálat nélkül kerek perec letiltott róla (40 felett csak hormonmentes blabla). Azóta tinédzsereket megszégyenítő ragyák lepték el a fejemet,nyakamat. Kisebb, nagyobb,mélyebb, minden, minden.
Bőrgyógyászat eddig kimaradt,nem vagyok valami nagy orvoshoz járó, bízom abban, hogy csak vége lesz egyszer, addig is mindenféle hámlasztót, retinolt, krémeket stb használok, hogy jobb legyen. Némelyiktől picit jobb is, de ha 3 elmúlik a homlokomon, akkor kijön 2 a nyakamon, 1 az orcámon, államon, sebesedik itt, soha meg nem érik ott,stb.
Katasztrófa.
Aztán szembejött ez a termék, hogy végre szót ejtsek róla is, és hát minden eddigi próbálkozást lepipál. Minden mást félre tettem egyelőre, csak ezt kenem reggel fényvédővel smink alá, este pedig a cleanance hydra krémmel. Elég erős illatú, de nem tart sokáig, én konkrétan már technokolt is kennék a fejemre, ha tudnám, hogy segít. Hamar beszívódik, nekem nem kukacosodik, és hát úgy néz ki egy hét után, hogy működik.
Picit szárít, de a cleanance hydra kompenzálja szépen. Nem állítom, hogy nem jön ki új istencsapása, de rekord idő alatt el is tűnik, nem kell napokig várni, hogy megérjen aztán még plusz napokig, hogy el is tűnjön.
Remélem nem kiabálom el,hogy ez bizony jó, de eddig nagyon meggyőző.
Fogok vásárolni a cleanance családból még termékeket, szívből ajánlom kipróbálni ezt a kis szérum-fluidot, ha hasonló átkokkal küzd valaki.