Elen

Regisztráció dátuma: 2010. október 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2010. október 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

MDCI Parfums Un Coeur En Mai

MDCI Parfums Un Coeur En Mai
2018. május 3.

Előrebocsátom, hogy így tavasszal különösen szeretem a tavaszi illatokat, ami talán nem meglepő. És persze folyamatosan keresem az IGAZIT, mármint parfümben, úgy értve, hogy a tökéletes nyári, tökéletes téli, tökéletes dögös... stb.
Ilyen persze nincs, így az évek során elég tisztességes gyűjteményt halmoztam fel mintákból, decant-okból és persze üveges parfümökből.
A tavaszi illatok ügyében eddig kétszer ért el az az érzés, hogy na, ez tökéletes. Ez a parfüm az egyik. Tavaszi virágcsokor, amiből hol egy zöldes fuvallat, hol egy fűszeres, már a nyarat ígérő illat ér az orromhoz. Hihetetlenül szép, harmonikus parfüm. (Nem, valóban nem szokatlan, de a niche kategóriának nem is ez a lényege.)
(Stylo-nak: ha szokatlan illatok között keresgélnél, akkor nem a megfelelő illatházat választottad. Javaslom pl. a CB I Hate Perfume illatait, vagy néhányat Andy Tauer illatai közül, pl. a Lonestar Memories-t, Serge Lutens Muscs Koublai Khan-ját, az Etat Libre d`Orange-tól a Secretions Magnifiques-t, ez utóbbi cégnek is vannak még szokatlan illatai. Ütős tud még lenni jó néhány Montale parfüm. Konkrétan az MDCI nem ilyen típusú parfümház. De elérhetsz ilyen hatást, ha mondjuk elég bátor vagy használni olyan illatklasszikusokat, amik mondjuk gyönyörűek, de 40 éve voltak divatban.)

Alverde Naptej Szenzitív LSF 30

Alverde Naptej Szenzitív LSF 30
2016. március 10.

Napvédelemből jeles. Balatonnál teszteltem tavaly nyáron. Viszont tényleg ragaszkodik a bőrhöz :) Ha valakit ez zavar, annak nem ajánlott.

Yves Rocher Déodorant Douceur Fleur de Lotus du Laos

Yves Rocher Déodorant Douceur Fleur de Lotus du Laos
2015. január 18.

Jelenleg fizikai munkát végzek, és simán bírja. Másodikat használom belőle, és lassan az is kifgyo. Ilyen még nem volt nálam, hogy ne veszítse el a hatását egy idő után egy dezodor. Abszolút imádom.