elena066

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Nature Box Makadámdió Tusfürdő

Nature Box Makadámdió Tusfürdő
2019. március 5.

Nagyon jó az illata, jó az állaga, nem habzik annyira,pont jó. De! Nem különösebben csodaszer. Megörültem amikor megláttam és rögtön meg is vettem, kicsit drágának tartottam, de jöjjön, úgyis az én bőröm extra érzékeny a sok kemikáliára, amit belekevernek a különböző kozmetikumokba. Iszonyatosan viszketek tőlük, nagyon érzékeny a bőröm. Megláttam, hogy parabénmentes, szinte alig vártam a fürdést. Pár nap elteltével kezdtem el először érezni, hogy viszketek tőle. Oké semmi baj, biztos kell még pár nap, következő nap megvettem a testápolóját is, hátha ennyire kiszárítja a bőrömet.. Hát semmi sem változott. Sajnos nem fogom újra venni, mert valami nagyon irritálja a bőrömet :(

Nature Box Avokádó Regeneráló Hajkrém

Nature Box Avokádó Regeneráló Hajkrém
2019. március 5.

Nagyon szeretném szeretni ezt a terméket, isteni illata van az állaga is kellemes, igaz, fodrász előtti pár hétben vagyok most töredezett a festett hajam vége, kipróbáltam, hátha valamit segít, de hát nem nagyon..csak jó illata van. Arra van olcsóbb termék is, nem hiszem, hogy újra vásárolom :(

Axe Anarchy Women Deo Spray (régi)

Axe Anarchy Women Deo Spray (régi)
2018. augusztus 31.

Régen nagyon szerettem ezt a dezodort, fiatalos friss és erősebb illata van.Viszont nemrég az adidas után megvettem ezt és meglepődtem..égette a hónaljamat pedig direkt betartottam a távolságot is nem borotválás után használtam..4 napig használtam és elkezdett lehámlani a bőröm a hónaljamon..nagyon jól néztem ki a napbarnított karom alján ott virított a fehér lehámlott hónaljam..Nagyon szeretném szeretni de valami más benne már ami irritálja a bőrömet :(