Elenir

Regisztráció dátuma: 2018. március 8.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. március 8.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Isana Botanical Arcmaszk Gyömbér&Kelkáposzta

Isana Botanical Arcmaszk Gyömbér&Kelkáposzta
2020. június 27.

Számomra kellemes meglepetés volt ez a maszk. Nem zavart hogy vastagabb a fátyol mint az eddigi megszokottak, a mintájával sincs gondom. Az biztos,hogy a szérumot nem sajnálták. Nekem helyén maradt a maszk, mérete pont jó,nem csúszkált.Egy pár percig bizsergett a bőrőm, kb 25 percig hagytam fenn az arcomon. Kisimult, friss, pihe puha bőrt kaptam. Még másnap is hidratált volt a bőröm. Nekem bevált.

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2020. június 1.

Csodaszép ívelt és dús szempillákat varázsol,több dícséretet is bezsebeltem általa. A kefével óvatosan kell bánni,mert néha több festéket vesz fel,mint amennyi valójában kellene. Nagyon megszerettem, újra fogom venni. Egy pontot viszont le kell vonnom: használat után 4-5 óra múlva kicsit potyog a festék.

Balea Csipkemintás Bőrfeszesítő Hidrogél Arcmaszk Zöldtea Kivonattal és Hialuronsavval

2020. február 24.

Csomagolása tetszetős,egyszerű. Kibontva nagyon meglepett a több réteg lapocska,nehéz volt kihámozni a maszkot,az anyaga miatt nagyon csúszkál.A mintázata itt már nem volt annyira megnyerő,sőt.... Tetszik,hogy 2 részből áll,könnyebb eligazgatni és szépen rásimul a bőrre. Viszont valóban feküdni kell végig,különben az egész elkezd lecsúszni. Kb.15 percig volt rajtam a maszk.A bőröm puha,hidratált lett,de számomra hagyott egy ragacsos érzést és a használat után viszketett a bőrőm. Örülök,hogy kipróbálhattam,de nem újravevős sajnos.