eletszinei

Regisztráció dátuma: 2015. április 28.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. április 28.
Bőrtípus: -

Kerosene Unknown Pleasures EDP

Kerosene Unknown Pleasures EDP
2017. október 30.

Nagyon-nagyon.
Rajtam majdnem teljesen Casamorati Lira, csak kicsit jobban odamondja.
Telt, mély, édes, és a citrom (bár nem szeretem a citrusos illatokat!) isteni. Hullámokban bukkan elő a karamelles édességből.
Megvételén gondolkozom, csak nem tudom, kell-e ennyire gourmand cucc nekem.

Most ismerkedem a márkával, amit még kipróbáltam, az a Black Vines. Ha valaki szereti a szinte maróan fahájas illatot, annak telitalálat! Nagyon különleges, rajtam csípős fahéj.

Etat Libre d'Orange Attaquer le Soleil Marquis de Sade

Etat Libre d'Orange Attaquer le Soleil Marquis de Sade
2017. október 30.

Száraz, poros füstölő-illat, inkább talán férfias, de nekem a mennyország. Kár, hogy a márka illatainak hatósugara nem erőteljesebb, viszont tartósabb, mint amiket eddig próbáltam. Kicsit Sahara Noir-os, de annál sokkal szárazabb, semmi édesség nincs benne. Nálam megvevős. Hatósugara miatt 4 csillag. Majd rádobok egy kis Full Incense-t.

Montale Aoud Cuir D'arabie

Montale Aoud Cuir D'arabie
2017. május 10.

Ma kipróbáltam, mintában. Férjemnek kerestem volna bőrös-füstös illatot. Nekem egyszerűen imádatos a keserű füstje (égett fa, de a vizes fajtából, amikor csak a füst ömlik, és nem akar meggyulladni), a dohány (majdhogynem bagószag), csak egy a baj: nagyon kevés ideig, kb. fél óráig tart ez az állapota. Aztán csendesedik, édesedik, picit még füstös, és az ereje elhagyja. Őrülten kár érte! 5 órája tettem fel, már régóta alig érzem, most csak egy édeskés-krémes illat maradt belőle, azt is csak akkor érzem, ha a bőrömet szimatolom.
Sehol az a nagy ijesztő, brutális illat, állatiasság, mocskosság. Csak az első max. fél órában.
Annyira kár! De még így is el fogok gondolkodni a vételén, mert simán hordanám. Tart, amíg tart.

1 MÁRKA