elike

Regisztráció dátuma: 2016. november 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cosrx Light Fit Real Water Toner To Cream

Cosrx Light Fit Real Water Toner To Cream
2020. március 29.

Kézről vettem egy fél flakonnal és egy hét használat után már be is tettem a kosaramba a következő, teljes kiszerelést. Toner helyén tökéletes hidratáló, pont annyira könnyű, hogy nem nehezíti el a kombinált bőrömet, de van annyira hidratáló, hogy feltöltse a bőrt.
A 7 réteges rutinhoz is nagyon szeretem.
Amikor kinyomom a flakonból, akkor krémszerű, ahogy elkezdem felkenni az arcomra úgy egyre vízszerűbb lesz, míg fel nem szívódik teljesen.
Óriási a kiszerelés, sok hónapra elég. Én a fél flakont kb. 3 hónap alatt fogyasztottam el.

Maxclinic Hyaluron Vita Oil Foam

Maxclinic Hyaluron Vita Oil Foam
2020. március 29.

Ugyan ennek a családnak a rózsa tartalmú olaj-habját használtam és nagyon bejött. Elsőre kissé nedves arcon, mintha hidro-olaj lenne, majd másodszor már rendesen vizes arcon habzó lemosóként.
Tette a dolgát - mindent lemosott: naptejet, bb krémet, alapozót...
Egy csillagot levonok mégis, mert eléggé csípi a szemeket. Szóval, nehogy kinyisd használat közben!

The Saem Gem Miracle Black Pearl O2 Bubble Mask

The Saem Gem Miracle Black Pearl O2 Bubble Mask
2020. március 29.

Ez a húúúú!!!! háááá!!! kategória lett nálam. Lehet sima habzó lemosóként is használni, de az igazi élmény, szerintem, ha hagyom az arcomon dolgozni a buborékokat. Elég hosszan képződik a hab, nem csak tisztítja az arcot, de a pici buborékok át is masszírozzák a bőrfelületet.
Nekem nem szárítja a bőrömet, nem okoz se patit, se mitesszert, ez utóbbiakat épp hogy eltünteti. Esténként használom immár 2 hónapja. Nem minden este, de 2-4 egy héten.
A bőr nagyon szép, egyenletes, tiszta lesz utána, de nem kell kapkodni a toner után rögtön, mert kellemes érzést hagy a bőrön.

21 ÖSSZETEVŐ