elike

Regisztráció dátuma: 2016. november 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Secret Key Pink Racoony Hydrogel Eye And Cheek Patch

Secret Key Pink Racoony Hydrogel Eye And Cheek Patch
2019. november 12.

2019.03.29: Éljenek a piros foltok, ha tapasz formájában kerülnek fel!
Nagyon szeretem ezeket a patch-eket, mert szív alakúak, mert könnyű formára tépni őket, bárhova fel lehet rakni és nagyon gyorsan kisimítják a bőrt és leveszik a pirosságot.
A szemem alatti bőr sokszor püffedt, löttyedt - erre tökéletes megoldás a tapasz. Több órán át tart a hatása, lehet rá sminkelni.

Én a dobozt fejjel lefelé tartom, hogy a hidrogél, amiben vannak a lapocskák, azokat áztassa, melyeket éppen felteszek (korábbi tapasztalatból - elhasználtam az egész dobozt és rengeteg esszencia maradt a dobozban). Igaz, így kicsit könnyebben lecsúsznak, de ez nem zavar, főleg, ha tudom úgy használni, hogy nem kell ugrabugrálnom, hanem lepihenek egy picit.

A dobozban vagy egy spatula, amivel ki lehet kényelmesen venni a lapocskát vagy lefogni, míg letépem az egyik felét.

Upd 2019.11.12: Elfogyott. :( Emiatt persze nem vonok le csillagot. Az utolsó lapocskákra már alig jutott esszencia, a hatás ettől még megvan, de már nem annyira jó érzés sokáig fent tartani szem alatt őket, az első darabokkal szemben. Ezért sem fogok levonni csillagot, mert maga a patch nagyon klassz és 100%-ra teljesít. Csak gondoltam megosztom még ezt veletek.

Blithe Vitalizáló és Tápláló Esszencia Babfélékkel

Blithe Vitalizáló és Tápláló Esszencia Babfélékkel
2019. október 13.

Az egyik legjobb dolog, ami történt a bőrömmel az utóbbi időkben!

A treatmentnek nevezett készítmény egyszerre lehet toner, esszencia, hidratáló. 8 féle bab kivonatot tartalmazó összetétele az én bőrömmel csodát csinál - pár másodperc alatt felszívódik, a bőr egyenletes színű és hidratált lesz. Remek alap bármi alá - nem ragad, nem kukacosodik, nem csúszik. A következő rétegek is simán felszívódnak utána.
Nagyon megszerettem és tuti újra fogom venni, még a nagy választék mellett is, mert biztosan lehet rá számítani, hogy hozza a várt hatást és semmi galibát nem okoz.

Etude House Sunprise Mild Watery Light SPF50+ / PA+++

Etude House Sunprise Mild Watery Light SPF50+ / PA+++
2019. október 9.

Ez egy tökéletes napfényvédő.. ...volt mindaddig, míg be nem mentem a medencébe. Olyan szinten csípte a szememet, ahogy a víztől megfolyt, hogy végül letöröltem, mert már nem láttam a könnytől. Utána még órákig könnyezett a szemem, volt egy pillanat, amikor az egyik szemem el kezdett vörösödni, meg is ijedtem, hogy be fog gyulladni...
Végül nem lett nagy baj, de onnantól vagy a víz után kentem be vagy nem hagytam, hogy víz érje az arcomat. Így kissé csalódott vagyok, mert egyébként, "szárazon" nagyon bejött - matt arc, semmi pati vagy tömött pórus, semmi fehérség vagy lepergés.
Szóval el fogom használni, de nem vízparti nyaraláshoz.

21 ÖSSZETEVŐ