elinor

Regisztráció dátuma: 2013. január 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Aqua Zsurló Krém

Aqua Zsurló Krém
2013. október 25.

Tényleg nagyon finom illata van, és nagyon jót tesz a kevert, kicsit pattanásos bőrömnek. Húgom is használja, és eddig szuperül teljesít neki is, pedig ő már előtte mindenféle drága krémet kipróbált pattanásos bőrre, és egyik sem volt az igazi. Gyorsan felszívódik és púderes érzést hagy maga után. Főleg éjszakára használjuk, úgy szuper!

Aqua Gyógynövényes Bőrápolókrém Fáradt Arcbőrre

Aqua Gyógynövényes Bőrápolókrém Fáradt Arcbőrre
2013. október 25.

Sürgősen szükségem volt valamilyen hidratáló, regeneráló krémre így ősszel a kiszáradt bőrömre, és nem akartam drága krémekkel bajlódni. Nagyon olcsó volt, és nekem teljesen rendbe tette az arcbőrömet néhány éjszakai használat alatt. Egyébként finom az illata és nagyon jó az állaga, könnyen beszívódik és olyan púderes érzést hagy maga után. Nem tudom nappalra jó lenne-e, én csak estére használom, de úgy szuper!

Alterra Hidratáló Éjszakai Krém Szőlő & Fehér Tea

Alterra Hidratáló Éjszakai Krém Szőlő & Fehér Tea
2013. október 25.

Sok sok keresgélés után végül ezt vettem meg éjszakai arckrémemnek. Mindenképp valami bio-t szerettem volna, és olyat ami segít az első kis ráncaimat kisimítani. Ez a krém ezt ígéri, és eddig jól is teljesít. Legalábbis reggelente kissé kisimultabbnak és puhábbnak érzem a bőröm. Az illata nem a kedvencem, de nem túl erős, inkább olyan kis lágy 'bio-zöld' illata van. El fogom használni, de nem hiszem, hogy újra veszem, csak mert imádok mindig újakkal kísérletezni :)

2 MÁRKA