Elinor95

Regisztráció dátuma: 2016. október 17.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. október 17.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 7 vétel
Megnézem

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Testápoló

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Testápoló
2019. február 12.

Nagyon szeretem! Egyik kedvenc testápolóm. Isteni illata van, INCI-je egész szép, csodásan hidratál,és árban is jó. Mi kell még? Jár az 5 csillag. :)

Lush Angels On Bare Skin Friss Arctisztító

Lush Angels On Bare Skin Friss Arctisztító
2019. február 12.

Legnagyobb imádat! Ódák és himnuszok! Életem egyik legjobb vétele. Egyszerűen imádom! Csodát tesz a bőrömmel. Nyugtatás, pirosság eltüntetése, gyulladás lehúzása,arc kiváló tisztítása. Ezt foglalja magába. Amióta használom, sokkal kevesebb a miteszerem és nincs egy darab pattanásom sem. INCI csillagos 5-ös. Megmondom őszintén,hogy én nem radírként használom,hanem arcpakolásként. Addig hagyom rajta az arcomon ameddig csak lehet. A végeredmény pedig csodálatos kisimult, üde, feszes, egészségtől kicsattanó ragyogó bőr. <3 Köszönöm Lush, erre azonnal megy az 5 csillag!

Lush Curly Wurly Sampon

Lush Curly Wurly Sampon
2019. február 12.

Őrült egy termék :D azt kell mondjam. Az illata nagyon finom kókuszos. A kókusz szerelmesei szerintem imádni fogják. Nekem állagra nagyon tetszett, abszolút nem jelentett számomra problémát, hogy nem az a klasszikus sampon állaga van. Kissé olajos-zsíros hatást kelt, mikor a kis edényből kivesz valamennyit az ember. Hajon szerintem jól eloszlatható, az én hullámos tincseim csak úgy itták magukba ezt a csodát. Hajszárítás után nem maradt más, csak csodásan puha, fényes és szép haj. Idáig kb álomtörténet lenne, no de mi az a minusz egy csillag? Hát a kókuszreszelék...Nem tudom,hogy mégis ki volt az az elvetemült,aki jó ötlenek hitte, ha kókuszreszeléket raknak a samponba. Beleakadt a hajamba, kb 10 percet csak azzal töltöttem,hogy kiszedjem belőle, és hajszárításnál még mindig volt, a keletkező masztékról nem is beszélve...kókuszdarabkák mindenhol. Nem mondom, elsőre nagyon vicces, és egy élményként fogja fel az ember, de másodjára meg harmadjára már nem annyira fun...értékeljünk: Tisztítás: 5/5, Táplálás 5/5, Praktikusság 2/5, volt ennél sokkal rosszabb samponom is, de nem egy sikertörténet sajnos. Így 4 csillagot adok. Ha a kókuszdarabka nem lenne benne, menne az 5 csillag és holtomiglan újra venném!