elisa78

Regisztráció dátuma: 2016. január 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Phi Flowerpower Kellemes Krémdezodor

Phi Flowerpower Kellemes Krémdezodor
2019. július 1.

Nagyon szerettem volna egy mindenmentes natúr deot, ami véd a kellemetlen szagon ellen is. Az itteni szuper értékelések miatt esett rá a választásom, de sajnos nekem nagy csalódás volt. Az illata felkenéskor nagyon finom, engem a levendulával egyébként is le lehet venni a lábamról minden formájában. Sajnos 2-3 óra múlva már átvált kellemetlen szagúra, pedig szinte nem is izzadok. Emellett csíp és szárítja a bőröm. Ennyi pénzért többet vártam.

Regulat Beauty Skin Energy Mousse

Regulat Beauty Skin Energy Mousse
2019. február 4.
(!)

Tesztelésre kaptam és már csak a borsos ára miatt is nagyon kíváncsi voltam, hogy mivel tud többet egy átlagos hidratálókrémtől. A csomagolása nem túl meggyőző, nem venném le magamtól a polcról. Amit ígér és mond a mentességéről, az már jobban felkelti az érdeklődésem. Sajnos a problémás bőrömre pozitív hatással nem volt. Az illata nekem nagyon erős, ettől nem szívesen kenem az arcomra. A hab formulája tetszik, viszont nehezen veszi be a bőröm, zsíros hatású marad és gyorsan kifényesedik utána.

Michael Kors White Luminous Gold

Michael Kors  White Luminous Gold
2018. november 21.

Sajnos hozzám sem passzol az illat. Nagyon erős illata van és valóban öreges. Van egy 1x próbált 30ml-es üvegem, ha valaki szeretné. :)