Elizabeth24

Regisztráció dátuma: 2017. január 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. január 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Benton Snail Bee High Content Lotion (régi)

Benton Snail Bee High Content Lotion (régi)
2017. március 2.

Már más termék alatt írtam, hogy ezt is használom.Nekem jó.Nem túl sok, de eléggé hidratál(bár száraz bőrűeknek szerintem az esszencia is kell mellé).

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid
2017. március 2.

Érdekes, sokan írták, hogy csíp.Nekem egyáltalán nem csípet.Én 5 db mintát vettem, mert nem akartam megint olyasmibe fektetni, ami nem jön be.Heti kétszeri alkalmazással így is kitartott eddig(5 hét) és jó.Nem szeretem a fizikai hámlasztást, mindig jobban pattanásosodtam tőle és a mitesszereket sem enyhítette.Ez viszont nem okozott semmit, sőt szépen takarította az arcom.A Bha-s hámlasztás nekem nem jó (PC-hámlasztóját próbáltam).Pattanásaim lettek tőle nem is kevés.Egy ideig nem használtam csak a Verattiva arclemosóját,ezt az AHA-t,Benton csiganyálas hidratálóját és tíz éve először nem volt egy pattanásom se(csak a hegek,sajna régebben senki nem mondta, hogy ne vakarjam véresre):( .Aztán megint elkezdtem pluszba használni a Bha-t és hirtelen megint lett vagy tíz pöttyöm(azt már el is hagytam).Még nem tudom próbálkozzam- e meg ennek a családnak a Bha-jával, de ezt az AHA-t nagy kiszerelésbe megveszem.Na és persze erős vitaminkúrába kezdtem

Verattiva Kímélő Öregedés Elleni Mélytisztító Szappan

Verattiva Kímélő Öregedés Elleni Mélytisztító Szappan
2017. március 2.

Csatlakozom az előttem szólókhoz!Az első szappan ami nem szárítja a bőröm.Minden arclemosó amit eddig használtam rontott a bőrömön.(Nekem mitesszeres, pattanásos, de közben nagyon hámló bőröm van).Ez nem kimondottan problémás bőrre való, de gondoltam teszek egy próbát(tetszett ez az élő baktériumos dolog), viszont 24 évesen még nem léptem ki a "pattanásos korból", de már a szemem környékén és a homlokomon elkezdtek mélyülni a ráncok(ez nem vicc).Sokáig elég, bár aki sminkeli magát, annál nem tudom mennyire jól teljesít(én nem sminkelem)Persze más dolgokat is használok mellette(bocsi a hosszú véleményezésért)