Elkofen

Regisztráció dátuma: 2016. március 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Guerlain Mon Guerlain Sparkling Bouquet EDP

Guerlain Mon Guerlain Sparkling Bouquet EDP
2021. április 20.

A Mon Guerlain családból az anyaillatot és az Intense verziót kedvelem. Talán leginkább az első változat az én illatom. Persze ezt az újdonságot is ki kellett próbálnom. Ennek is gyönyörű az üvege. Inkább friss, tavaszias illat ez. Igaza van Zdorcinak. Az eredeti illat levendulás, vaníliás aromája csak a háttérben húzódik meg. Az én bőrömön friss és gyümölcsös lesz, de valahogy mégsem tetszik. Valami illatjegy az én bőrömön zavaró és picit kellemetlenné teszi. Tartóssága nem az igazi. Az egyik leggyorsabban elillanó Mon Guerlain. Azt viszont el tudom képzelni, hogy valakin finomabban illatozik. Rajtam sajnos nem igazán.

Lancôme La Nuit Trésor Musc Diamant EDP

Lancôme La Nuit Trésor Musc Diamant EDP
2021. április 17.

A gyönyörű üvegén kívül én sem tudok sajnos semmi pozitívumot írni. Egyáltalán nem illik a La nuit Tresor vonalba. Határozottan ez a leggyengébb darabjuk.🙁 A tartóssága röhejes. Különösen ha a többi Tresor hatósugarát, karakterességét és tartósságát vesszük alapul. Meglehetősen jelentékten, gyorsan felejthető, gyenge illat. Persze azért drága, hiszen Lancome termék. Viszont semmiféle késztetést nem éreztem, hogy be kellene szereznem.
Itt páran írták, hogy mamis, nénis illat. Ezt azért nem mondanám, de hogy nem fiatalos az már igaz. Szerintem kevesen rajonganak érte és csak néhány nő bőrén érvényesül szépen. Kár ezért a darabért a sorozatból.

Diadermine Lift+ Ránctalanító Hyaluron Szérum

Diadermine Lift+ Ránctalanító Hyaluron Szérum
2021. április 17.

Éjszakai krémembe szoktam keverni 1-2 cseppet belőle és szerintem elég hatékony. Klasszul feltuningolja vele a krémet, amit így hatásosabbnak érzek. Már 46 vagyok, szóval úgy gondoltam, a bőrömnek szüksége van valami magasabb hialuronsavas ápolásra. Ebben pedig nagyobb adag tiszta hialuron van. Gyorsan és maradéktalanul felszívódik. Nekem színtén az esti rutinom része lett, hogy a kencémhez hozzákeverek egy cseppet belőle. A termék összetétele és az ára igazán baráti. Szebb, simább bőrképet eredmenyez, de csodákra ez sem képes. Csupán a plasztika és az injekció. Újra fogom venni.🙂

1 ÖSSZETEVŐ