Elkofen

Regisztráció dátuma: 2016. március 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Planeta Organica Testápoló - Eper

Planeta Organica Testápoló - Eper
2022. május 17.

Nagyon jó kis testápoló télen, nyáron. Az eper illatt miatt inkább nyárias talán. Akciósan jutottam hozzá és sajnálom, hogy nem vettem belőle többet. Remekül felszívódik. Jól táplál és hidratál. Szép öszetevők. Semmi negatívumot nem tudok róla mondani. A flakonja cuki és guszta. Az extrém száraz bőrűeknek lehet, hogy télen kevés lesz. Csak ajánlani tudom.

Nivea Q10 Plus Szemráncrém

Nivea Q10 Plus Szemráncrém
2022. április 17.

Nekem pénzkidobás volt.Teljesen egyetértek Bogyika89 véleményével. Félrenyúlas volt ezt megvenném. Így 46 éves koromra már van viszonyítási alapom kencék és szemkörnyék ápolók terén.
Ez eddig az egyik legrosszabb, s ahhoz még túlárazott is. Nem szívódik be normálisan, pedig az én bőröm szépen fel szokta venni a legtöbb krémet. Ha csak pindurkát kének fel ebből, az semmit sem ér. Ha pedig egy normális mennyiséget, akkor kukacosodik és lepereg. Ahogy Bogyika írta: fehér, gumiszerű csimbókokat sodorgathatok a szemem körül.
Az csak ráadás, hogy egy idő múlva könnyezem is tőle, mert valószínűleg irritál.
Valaha, kb. úgy kb. 15 évvel ezelőtt ezzel a krémmel kezdtem a szemkörnyék ápolást. Nem tudom, hogy mit változtatott rajta a Nivea, de ez egy gyalázatosan rossz minőségű krém. Hozzáteszem még sosem pontoztam le szerintem egyetlen arckrémet, vagy szemkrémet sem. Vacak termék, nem is olyan olcsó áron. Soha többé.😡

CV Cadea Vera Hydro 24H Hidratáló Krém Száraz, Érzékeny Bőrre

CV Cadea Vera Hydro 24H Hidratáló Krém Száraz, Érzékeny Bőrre
2022. március 24.

Egy nagyon kedvező árú termék és ehhez képest szuper módon teljesít. Inkább könnyebb állagú, de ennek ellenére remekül hidratál és megnyugtatja a száraz, feszülő bőrt. Irritációt nálam nem okozott, pedig érzékeny-száraz bőröm van. Inkább nappal használom, de mivel nincs benne semmi fényvédő, így erős napsütésben nem ezt választanám. Éjszakára a testesebb krémeket szeretem, de nyári estékre megteszi. Az illata engem nem zavar. Szerintem nem tolakodó, nem erős és nem nyanyás. Ráadásul gyorsan el is illan.
Csomagolása és üvegtégelye dekoratív, gusztusos. Ennyi pénzért remek kis darab és az összetevői sem rémesek. Nagyon kellemes meglepetés.

1 ÖSSZETEVŐ