Elkofen

Regisztráció dátuma: 2016. március 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Nina Ricci Bella EDT

Nina Ricci Bella EDT
2019. július 24.

Nagyon érdekes, csinos az üvege. Nekem is a rózsabogárka keltette fel a figyelmem rajta.
Magamon is tetszik az illat, nem csak papírcsíkon. Kifejezetten késő tavaszi és nyári, fiatalos illatnak tartom. Reggelente kimondottan felfrissít kellemes fanyar illatával.
Valóban a a Hermes rebarbarás illatához hasonlít valamelyest, de ez rajtam tartósabb, finomabb. Nem igazán éreztem eddig még ilyen illatú parfümöt, nem egy tucatillat. Frissítően, élénkítően fanyar majd szépen lassan édeskésbe szelídül, de sosem lesz túl édes és végig kimondottan gyümölcsös marad. Szerintem kánikulában is simán hordható. Sajnos csak pár órát bír az én bőrömön. Nekem a testápolója is megvan és vele együtt 5-6 órán át érezhető rajtam, de azért halványodik az illat erőssége.
Sajnos pasifogó illatnak nem nevezném, pedig fiatalos és nagyon szeretem magamon. A férjem és a kisfiam viszont fanyalog tőle, nem tetszik nekik.

Nivea Take Me To Mexico Tusfürdő

Nivea Take Me To Mexico Tusfürdő
2019. július 11.

Ez is egy finom, krémes állagú tusfürdő. Véleményem szerint inkább virágos illata van, mint gyümölcsös. Kevésbé citrusos, kevésbé fanyar aroma. Vidám, cuki csomagolása van. Tavaszra, de nyárra is remek tusi. A bőrömet nem szárította.

Bath & Body Works Tahiti Island Dream Body Cream

Bath & Body Works Tahiti Island Dream Body Cream
2019. július 11.

Nagyon kedvező áron vásároltam itt egy kedves krémmániástól. Valóban szuper termék. Csak az összetevői nem a legszebbek. Csinos és nyárias a tubusa. A kém pedig remekül táplál és gyönyörűen hidratál. Az illata mennyei, mint egy finom trópusi gyümölcskoktél. Uyanakkor nagyon nőies, erős és igazán sokáig érezhető. Szuper jól eltalált illat. Egy gondtalan, exotikus nyaralás (tengerpart mellett) jut eszembe róla.

1 ÖSSZETEVŐ