Elkofen

Regisztráció dátuma: 2016. március 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 9 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 18 vétel
Megnézem

Bielenda Japan Beauty Hidratáló Hatású Testápoló Krém Monoival és Selyem Proteinnel

2020. március 29.

Nagyon jó kis testápoló, amely lágy, de nem túl folyós állagú. Nagyon kellemes, szolíd, tavaszias virág illata van.
Az összetételé viszonylag baráti, de azért lehetne jobb is. Jól beszívódik és remekül hidratál, táplál. Rajtam nem maradt ragacsos, zsíros réteg a felkenés után. Vagyis valóban gyorsan becuppanja a bőröm.
A csomagolása tetszetős, amely jól illik a beltartalomhoz. Az aranyszínű kupak azért kissé giccses. Szívesen újravenném.

Guerlain Mon Guerlain

Guerlain Mon Guerlain
2020. február 24.

Tavaly óta használom. Főként tavasszal és hűvösebb nyári napokon. (Szóval azért nem kánikulában.) A tartóssága kiválóló. A megjelenés évében egyáltalán nem keltette fel az érdeklődésemet.
Múlt évben azután nagyon kedvező áron hozzájutottam a testápolójához és egy kis üveges maradékhoz. Rájöttem, hogy egy karakteres, abszolút nőies és különleges illat. Nagyon francia és finoman elegáns. Nem tolakodó, nem hivalkodó és mégis kimondottan nőies. Nem tudom elképzelni sem tinédzsereken, sem az igazán idős korosztályon.
Számomra egyszerre áraszt nyugalmat, harmóniát és derűt. (A nyugtató hatása talán a levendulától lehet?) A nyári mátrai nyaralásunk alkalmával is ezt viseltem. Nem akartam ott az erdőben valamilyen szintetikus, művi vagy túl bóvlis illatot hordani. Ez viszont tökéletesen megfelelt egy erdei nyaraláshoz.

Rajtam nem szimplán édesen vaníliás, hanem a levendula is finoman érezhető, de úgy, hogy még ne legyen férfias aroma, vagy fitotéka illat.
Ahogy már előttem is írták, felér egy nyugtató aromaterápiával (feltehetően a levendula hatása miatt). Nem egy tucatillat és még nem igazán éreztem senkin.
Angelina Jolie kezdetben furcsa volt nekem, mint ennek az illatnak reklámarca. A rengeteg tetkójával és a gyakran ribis hatású + anorexiás megjelenésével. Úgy gondoltam, nem illik ehhez a parfümhöz. Viszont miután megnéztem a reklámfilmjét rájöttem, hogy Jolie remekül hozza az illat hangulatát. Csodás, modern Guerlain parfüm, ami maximális csillagot érdemel.

L'Occitane Arlésienne Parfümszappan

L'Occitane Arlésienne Parfümszappan
2020. február 23.

Kellemes illatú szappan, amely nem szárít. Inkább csak mosakodás közben érzem az illatát. Elég halovány illat. A csomagolása szép és más pozitívumot nem is tudnék róla mondani, ami megkülönböztetné a hagyományos pár száz forintos szappanoktól. A brutál magas ára miatt nekem nem éri meg újravenni.

1 ÖSSZETEVŐ