ella1993

Regisztráció dátuma: 2019. december 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. december 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Dior Forever Clean Foundation Matte 24H

Dior Forever Clean Foundation Matte 24H
2024. május 17.

Nagyon nagyon meg vagyok vele elégedve, 2N árnyalatban van meg, nagyon szép. illeszkedik az arcomhoz, karácsony óta használom, ahogy elnézem június végéig még kitart. A fedés pont annyi amennyi kell, se túl sok, sem túl kevés, nincs maszk hatása, és kényelmes viselet zsírosodó bőr mellett. Nem volt még alapozó ami ennyire jól bírta volna. Ami baj vele: drága ezért beszereztem mellé ugyan ebben a színben natural nude változatot is ( ezt krém mánián vettem használtan tesztre), egyenlőre még meglátom hogy árban megéri e leváltani, de az árát figyelmen kívül hagyva maximálisan meg vagyok elégedve vele, ajánlom.

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó
2024. április 30.

Krémmániás vélemények alapján úgy voltam vele, hogy megéri tenni egy próbát. Sajnos nagyot csalódtam.. Két hete használom napi szinten mert elutaztam és a megszokott alapozóm nincs nálam ezért SOS kellett vennem valamit, hogy az aknék miatti hegeket, pirosságot az orcámon el tudjam fedni.. Na most akkor összegzem:
- nagyon jò, hogy leírták már lejjebb, hogy valamennyit ki kell pumpálni belőle, hogy használható legyen. Elsőre amikor feltettem nem értettem, hogy miért foltos, híg, a pirosságot le sem fedte, meg kb semmit sem, katasztrófa volt , utána megláttam a tanácsot és 5-6 pumpálás után már javult az állaga… DE
- a fedés: fedése nagyon gyatra… N55 beige szìnt választottam és színben teljesen jó is lenne, viszont a fedése nagyon nagyon kevése, a pirosságot épp hogy el tudom vele fedni, de pár óra után teljesen átlátszik
- nem véletlen írta már más is hogy beül még a nem létező ráncokba, az összes bőrhiba látható lesz és van hogy egyáltalán nem szívja fel a bőröm.. Munka közbe néha belepillantottam a tükörbe és eléggé felszisszentem hogy mi az ég van ezzel az alapozóval..
- kényelemre sem kényelmes viselni… egyelőre még ilyen lóti futi alapozónak pár órára vagy vész esetére talán meghagyom és próbálkozok vele/ hidratáló nélkül is használni, bár eddig a megszokott krémek amiket használok nem okoztak gondot a saját alapozómmal..Csak a szín miatt kapott 2est, meg azért mert miteszereket legalább nem okoz ami fontos szempont volt, de egyenlőre az utálom kategóriába tartozik.

update: már egy éve kb tele van, és pár havonta ha újabb esélyt adtam neki még jobban utáltam mint eddig😅

Vichy Normaderm Phytosolution

Vichy Normaderm Phytosolution
2024. február 16.

Hidratálóként vettem meg egy bontott terméket itt a KMn.
Gondoltam ha nem használ akkor legalább nem dobtam ki annyi pénzt… Meglepetésemre már az első alkalom után éreztem a hatását. Az illata picit furi de engem nem zavar, kevés termék is elég, jól el lehet oszlatni az arcon. Úgy érzem, hogy megfelelően hidratál, és ami nekem nagy újdonság, hogy reggel nem kell rohannom mosni az arcom mert eltünt a reggeli zsíros érzet.. utána azon gondolkoztam, hogy általában napközben is van, hogy fel kell szárítanom az arcom de ez elmaradt… hát nagy csoda lenne ha az is megszünne… egyelőre még ez 4nap tapasztalata tehát későbbiekben update- lesz. Nekem nagyon problémás mély aknés heges, orcákon piros bőröm van, és érzem én is a nyugtató hatását, illetve egyik nap nem is tettem fel alapozót, ami meglepő.
Remélem, hogy így marad!

Update : 1 hónap telt az eredeti postom óta: meglepően elmaradtak a mély gyulladásos pattanások az állam körül, menstruáció előtt pedig mindig vannak.. nem akarom elkiabálni, de vettem egy üveggel ha elfogy addigra már legyen másik :D nagyon elégedett vagyok vele továbbra is, csodaszer kategória, remélem mindig így marad.