Ellaenn

Regisztráció dátuma: 2019. április 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. április 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lavera Volumen és Erő Sampon Narancs-Zöld Tea

Lavera Volumen és Erő Sampon Narancs-Zöld Tea
2019. október 27.

Nekem sajnos nem jött be.
Teljesen kiszárítja a hajam egyetlen használat után is, szalmaszerű lesz, összevissza áll és fénytelen.
Dúsít is valamennyit, de más előnyt nem tapasztaltam, mert nem szép a végeredmény.
4-5 alkalommal próbáltam.

Women'Secret Body Mist Tropical Dream Testpermet

Women'Secret Body Mist Tropical Dream Testpermet
2019. szeptember 9.

Nagyon megtetszett a színkombináciò, s ha lehetne illata a sárga és zöld keverékének, azt ilyennek képzelném.
Fújást követően kifejezetten tömény, egy erős gyümölcsös egyveleg, de mivel nem tartòs - ruháròl is hamar elillan - nem kell aggódni, hogy túl sokáig úszna az ember az erős illatfelhőben.
Nem nappali viselet az biztos.
Nekem van benne valami titokzatosság, ezért vettem meg.
Intenzív illat, úgyhogy parfümben biztosan nem használnám, de így épp annyi ideig lengi körbe az ember lányát, amíg szükséges.

A csomagolás is helyes, nőies, jól mutat a fürdőszoba polcán.🌸

Update:
Nagyon kevés ideig érezni, ruhára fújva is, persze egy testpermettől nincs mit várni.
Végtére is nem ruhapermet a neve.
Mindent egybevetve, aki valami érzékekre rövid ideig, de annál jobban ható illatot keres, az nem fog csalódni benne.

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Bőrradír

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Bőrradír
2019. augusztus 21.

Kisebb pórusok, puha bőr és matt arc. Nem mondom, hogy egésznap kitart az olajoscsillogás mentes állapot, de pár órán át biztosan.
Emellett jól is tisztít.
Ez az a termék, amit érdemes kipróbálni, akkor is, ha csak 3,9 pontot kapott eddig, mert jó áron van és akinek bejön, az nagyon fogja szeretni.