Ellesmere77

Regisztráció dátuma: 2015. április 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Natura Siberica Homoktövis Kézkrém

Natura Siberica Homoktövis Kézkrém

2019. január:
Múlt héten szereztem be az itteni vélemények hatására és mert nagyon megkedveltem a márka többi termékét. Először is a csomagolása gyönyörű, mint az összes többi Natura Siberica kozmetikumnak, így akadt meg rajtuk a szemem. Nekem leginkább télen van szükségem kézkrémre, melegebb időben csak néha-néha, de nagyon sokszor mosok kezet. Amikor először bekentem vele a kezem, sebesre volt repedezve épp és így enyhén csípett, de ez pár nap után megszűnt. Az illata engem a menzás (agyoncukrozott) gyümölcsteára emlékeztet :D Maga a krém sárga színű, nagyon jó az állaga, hamar beszívódik, valamennyire az illata is megmarad. Eleinte nagyon puha a bőröm tőle, viszont sajnos pár óra múlva újra kiszárad. Szívem szerint 3 csillagot adnék, de nagyon szeretném szeretni, így egyelőre 4 csillagot kap, ha lesz változás jövök update-tel.

Update (2019. május):
Sajnos nem barátkoztunk össze most sem, hogy már nincs olyan hideg idő. Tűzoltásra, SOS helyzetre megfelelő, de hosszú távon nem hidratál. Összességében 3 csillagosra értékelem.

Biosolis Face Cream SPF30

Biosolis Face Cream SPF30
2019. május 15.

Én elsősorban hidratáló arckrémet kerestem mindennapi használatra, ami fényvédős, így találtam rá erre a termékre. Kevés is elég belőle, remélem sokáig kitart. A sűrűbb állaga miatt nehezebben lehet eloszlatni, mint az átlagos krémeket és felvitel után pár percig fehér az arcom, de aztán ha beszívódott, isteni a végeredmény. Egész nap puha az arcom, mint a babapopsi, ami eddig nem volt jellemző. A fényvédő hatásáról egyelőre nem tudok írni, mert jó ideje esős az idő, de jövök majd a fejleményekkel :)

Natura Siberica Fehér Arctisztító Vaj

Natura Siberica Fehér Arctisztító Vaj
2019. május 15.

Nap végén használom arctisztításra, nagyon jó illata van és az állaga kifejezetten tetszik, puha vajra hasonlít. Egy-két percig fenn szoktam hagyni, majd vizes törölközővel lemosom, ugyanis simán vízzel nagyon nehézkes az eltávolítás. Gyönyörű puha, egységes bőr a végeredmény, szépen tisztít, bár erősen sminkelni nem szoktam, nincs benne tapasztalatom, hogy azzal hogy bánik, számomra a hidratáló hatás így látványosabb. A nagy tégelyes kiszerelés annyiból tetszik, hogy könnyű kiszedni belőle a vajat, azonban túl nagy helyet foglal, utazáshoz nem túl praktikus. Bár nagyon szeretem az érzetet, amit maga után hagy, de összességében kicsit macerás a felvitel-lemosás, így valószínűleg nem fogom újravenni, a hasonló hatóanyagú maszkját fogom kipróbálni.

1 ÖSSZETEVŐ