Ellie

Regisztráció dátuma: 2011. november 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. november 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Cellulit Elleni Testradíros Tusfürdő Citrom és Rozmaring

Alverde Cellulit Elleni Testradíros Tusfürdő Citrom és Rozmaring
2014. augusztus 2.

Puha, feszesebb bőrt eredményez, kellemes-gyengéd radírozó hatása van, az illata citrusus-frissítő, ami így nyáron kifejezetten szuper, nagyon jó vele zuhanyozni. A narancsbőr elleni harcra önmagában kevés, de nincs olyan csodatermék, ami se perc alatt orvosolni tudná ezt a problémát, így számomra ez nem ront a termék élvezeti értékén. Újravásároltam már és lehetséges, hogy a jövőben is fogom.

Dr. Dolhay Femifit Intim Mosakodó Habtej

Dr. Dolhay Femifit Intim Mosakodó Habtej
2014. augusztus 2.

Mikor megvettem, nem tudtam, hogy ilyen szörnyű összetevői vannak, naivan azt gondoltam, ha egy orvos ajánlja és intim termékről van szó, akkor nem lesz gond vele. Mivel megvettem, elhasználom, de újravásárolni biztos, hogy nem fogom. Semmilyen frissítő érzést nem ad, és a pumpa használata nálam is bajos, hiába nyomon, alig jön belőle.

Yves Rocher Tusfürdő Radírozó Gyümölcsmagokkal-Vadszeder

Yves Rocher Tusfürdő Radírozó Gyümölcsmagokkal-Vadszeder
2014. augusztus 2.

Kellemes, gyümölcsös illata van, amit egy darabig még érzek magamon zuhanyzás utána. Az állaga nagyon híg, ennek következtében gyorsan fogy, radírozó jelleget pedig ne várjunk tőle, annyira kevés mag található benne (amik nem is jönnek ki rendesen minden nyomásnál), hogy radírozásra távolról sem alkalmas. Ez a tusfürdő annak lehet jó, aki kedveli a gyümölcsös illatokat, és szeretne kicsit felfrissülni, így nyáron. Radírozásra mást kell választani.

1 MÁRKA

5 ÖSSZETEVŐ

Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Imperata Cylindrica Root Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Betula Platyphylla Japonica Juice EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen