ellla18

Regisztráció dátuma: 2015. november 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. november 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Balea Avocado & Honig Fátyolmaszk

Balea Avocado & Honig Fátyolmaszk
2019. augusztus 12.

Nekem nagyon bejött ez a maszk😁a másodikat fogom elhasznalni már belőle mert tényleg szuperül hidratál és nyugtató hatású a méz miatt, szeretem feldobni az arcomra amikor egy kis relaxra vágyom.
szerintem megéri kipróbálni mindenképp ezért az árért elég jó terméket kapunk

Balea Pure Bodylotion

Balea Pure Bodylotion
2019. július 16.

Már több mint egy hete használom, így gondoltam megosztom kezdetleges véleményem róla 🙂
Az ára kedvező a mennyiségét illetően ezért is esett rá a választásom a Dm-ben testápoló után kutatva.
Az illata nekem tetszik,kellemes tisztaság illatú viszont ami miatt 4*-ra értékelem az a hidratáló hatása amiben a vártnál csalódnom kellett. Többször is újra kell hogy kenjem egy nap mert másképp azt érzem hogy semmi nincsen a bőrömön és persze száraz marad (amit pont a használatával szeretnék ugyebár orvosolni) szóval pár hetes használata után már majd hogy nem a fele el is fogyott ami azért számomra picit durva😬 Még folytatom tesztelését aztán meglátjuk..

Women's Secret Beach Please Paradise Body Mist

Women's Secret Beach Please Paradise Body Mist
2019. június 16.

Hát nekem azt hiszem nem ez lesz a kedvenc testpermetem mert az illata elég gejl,mű és nyáron túl soknak érzem viselni pedig egy testpermetet nyáron kell hogy használjunk, legalábbis szerintem😅viszont a csillamokat imádom benne és az ára is elég kedvező