elly

Regisztráció dátuma: 2016. április 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. április 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Biola Bio Mandulás Peeling és Maszk

Biola Bio Mandulás Peeling és Maszk
2018. június 4.

Évek óta jól bevált, hetente egyszer szoktam használni a bőröm megújítására. Nagyon tetszik, hogy 2 az 1-ben termék, nem csak eltávolítja az elöregedett szemcséket hanem táplálja és hidratálja is a bőröm. A másik, hogy nem csak természetes termék, hanem a biokontroll által tanúsított magyar bio kozmetikum . Számomra óriási felüdülés használni és megtisztítani vele a bőröm. Kellemes az állaga, nem csíp.

Ami fontos, hogy a szemhez nem szabad közel vinni semmilyen peelinget és így nem is okoz semmiféle irritációt, csak szépíti a bőrt!. Fantasztikus, megbízható szer!

A barátnőim kaptak belőle ajándékba, és nagyon elégedettek ők is.

NATURISSIMO PROFESSIONAL Hársvirág Nektár Splash

NATURISSIMO PROFESSIONAL Hársvirág Nektár Splash
2017. április 10.

Amióta ilyenem van, több ismerősöm is beszerzett belőle.. Multifunkciós! Nagyon jó nyáron/hőségben testpermetként hűsítőnek, bőrnyugtatásnak magunkra fújni.. Szemborogatásnak, még szemvidítófű is található benne :) Ezenkívül arckrémek felviteléhez is szuper. Én nagyon imádom és hiába használtam nyáron minden nap belőle, azt hiszem még a következő nyáron is lesz még a tubusban.

A hárs külöben a "növényvilág kollagénje" más néven!

1szerűen szuper, mindenki szerezzen belőle ;)

Biola Bio Málna Lip Plumper Szájfény

Biola Bio Málna Lip Plumper Szájfény
2017. április 10.

imádom!!! nagy élmény vele az ajkaimat ápolni, nagyon jó illata is van. ajándékba kaptam, de nekem függőséget okozott, tuti veszek még, barátokat is lepek meg vele, mert nagyon cuki kis ajándék.. :) isteni! fényes, ápolt ajkakat varázsol és jótékony... 5/5

1 MÁRKA