elvanui

Regisztráció dátuma: 2014. február 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. február 6.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Florex Ibolya Szappan

Florex Ibolya Szappan
2020. március 9.

Na ez, na eeeeez... Ma bontottam az utolsót a dugikészletemből, ezt el kell rejtenem, mert ellóg, ha elöl hagyom:D. Mostanában nem láttam, meg hát ugye nem is olcsó, viszont egy ÁLOM. Illat, szín, ápoló hatás csillagos ötös, és olyan kis szép... Szépen is kopik, nem mállós, nem veszíti el a formáját (nekem ez is fontos). Inkább kapni(kérni;)) szoktam, magamra ezt azért nem szívesen adom ki, pedig nagyon szeretem a szappanokat. Mmmmm.

Alterra Rózsa Növényi Szappan

Alterra Rózsa Növényi Szappan
2020. március 9.

Jujj, nagyon szeretjük. A gyerekeim mindig lesnek rám, ha drogériázom, Anya, milyen szappanokat hoztál?:), igen, van egy kis kattanásom, de ha nincs új kincs, őbelőle meg a mysore szantálosból mindig szoktam hozni. Vagy százszor újra vettem már, nem tudom megunni. Szárított rózsaszirom illata van, nem parfümös, hanem olyan igazi, zörgősre szárított rózsaillata. Krémes, szép habja van, nem mállik, nem érzünk vele komolyabb bőrszárazságot, de mondjuk mi mindig krémezünk. Szép összetevők, szép árcédula. Én örülök a kis dolgoknak is:).

Lolita Lempicka Elle L'aime EDP

Lolita Lempicka Elle L'aime EDP
2020. március 9.

Nagyon régóta kerülgetjük egymást ezzel a kis ronda aranyrúddal... Amikor megjelent, bizonyos szagos körökben óóóriási hájp volt körülötte, hogy milyen tökéletes naptejillat, hááát; nekem elsőre mondjuk nem döntögette a Bronze Goddess-szobrokat azért. Kellett pár év, hogy (mindig újra és újra nekifejelve a mintácskámnak) rájöjjek, hogy nem naptej-illata van, hanem NAPOZÁS. Egy parton töltött nyári nap olvadtarany alkonya, a bőrödön a kókuszos-lime-os naptej és a sós izzadság keveredik, aranybarna és kellemesen fáradt vagy, olyan "napszítta":). Hazafelé azért jólesik egy pinacolada a bungalóknál.
Na, ennek viszont tökéletes. Most lobbizik a drágám, hogy tényleg utálom-e az üveget annyira, hogy emiatt csak fújósban vegyek, vagy nem. De az biztos, hogy valamennyi kelleni fog nyárra. Mert minden kell, ami sós.