elwing88

Regisztráció dátuma: 2013. április 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. április 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Vichy Aqualia Thermal Light Hidratáló Arckrém

Vichy Aqualia Thermal Light Hidratáló Arckrém
2019. július 10.

UPDATE-elek: még mindig nagyon jó de már látom hogy az én víz és zsírhiányos bőrömnek ez csak nyáron válik be, télen visszatérek a gazdagabb VeraNatura Manufaktúra krémekhez. :) ugye ezt a Vichy normál bőrre ajánlja, az enyém attól jóval szárazabb, most hogy jött ez a hűvös-szeles pár nap kellett hogy kenjek fölé egy zsírosabb krémet is a már említett Veráéktól. Tudom hogy van Riche verzió is de annak nem igazán tetszenek az összetevői (szilikont nem használok arcápoláshoz).
ElsőVélemény:Tényleg jó, teljesít mindent amit ígér (pedig ez ritkaság). Általában kenem alá a Vichy hialuron booster minerale 89 szérumot is. Én valami miatt nem szeretem a gyógyszertári krémek illatát (persze mert sokáig csak natúrkozmetikumot használtam, főleg VeraNatura Manufaktúrát és elkényeztettek a mennyei, igazi citromfű, rózsa stb. illatokkal :)) de nem tolakodó annyira a szag hogy levonjak miatta pontot. A bőrnek néha kell egy kis változatosság, (meg a kísérletező lelkünknek is) ezért próbálok ki most Vichy termékeket és nyugodtan mondhatom hogy ez bevált.

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2019. június 5.

Gondolkodtam hogy 4 vagy 5 csillag legyen, de lassan 1 hónap használat után az ötös felé dől a mérleg. Ez nem az a csodaszer típus amit felken az ember először az arcára és hip-hop, látványos effekt. Hosszú távon viszont úgy látom igenis jó hatással van a bőrre. Hidratáltabb, tömörebb, azt én nem tudom felmérni, hogy a városi levegőben rárakódó szennyeződésekkel szemben ellenállóbb lett -e, de elhiszem nekik. Olyan kipihentebb, kisimultabb az ember arca tőle. Anyukám esetében aki 60-as éveit tapossa, látványosabb a hidratáló hatás. Figyelembe kell venni hogy a szérum nem helyettesít más, célzott hatású krémeket, tehát aki használ szemránckrémet, nappali krémet stb., az továbbra is vigye fel a szérum fölé, mivel ez nem egy 'kiváltja az összes többi kencét' készítmény.

Schüssler Ajakbalzsam

Schüssler Ajakbalzsam
2019. május 15.

Nagyon szuper, jelenleg már stiftes formában létezik, még az izolált ekcémára hajlamos számat is gyönyörűen rendben tartja. Kis fényt ad és remekül hidratál. Csak ezt és a Weleda ajakírját használom, ez a kettő vált be hosszú távon.