Elyana

Regisztráció dátuma: 2016. január 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. január 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Maybelline 24Karat Nudes Palette

Maybelline 24Karat Nudes Palette
2020. május 31.

Több mint fél éve megvan, de nem használok szemhéjpúdert gyakran. Lehet vele hétköznapi sminket is készíteni, meg kb minden alkalomra valamit. Jó a kis irányadó a hátulján, hogy melyik színeket használjam egy-egy szemsminkhez, de máshogy is lehet variálni őket. Nekem semmi panaszom nincs rá, de minden alkalommal használok alá primert és egy kis fixáló púdert is. Kontaktlencse mellett sem okoz problémát, de én nem használom a vízvonalamon például. A vele elkészített szemsmink kibír egy fél napot vállalhatóan, de nyilván 1-2 helyen ki kell javítani/egészíteni utána. A világosabb, fényesebb színeket highlighterként is lehet használni. Eddig 2 szín kijött a helyéről, pedig nem utaztatom, nem ejtem le stb. Visszaragasztottam egy kis trükkel, de ugye ez nem jó pont. Jól zár, véletlenül nem nyílik ki. A benne található felvivő kütyü kétoldalú, egyik felén applikátor, a másikon egy keskeny ecset található. Ez utóbbi jó minőségű és megfelel az alsó szempillák alatti sminkelésre. Nálam legalábbis annyira jó, hogy már ezért megérte megvenni, mert végre van ilyen pont megfelelő ecsetem. Viszont úgy általában szükség van hozzá egy "teljes terjedelmű" szemhéjpúder ecsetre is, hogy szépen el tudjam dolgozni a vonalakat.

Avon Little Black Dress

Avon Little Black Dress
2020. május 30.

Mindig vissza-visszatérek hozzá. Tényleg egy klasszikus illat és mégsem "öreges". Inkább télen szeretem. Számomra nagyon tartós, egész nap érzem a reggeli parfümöt. Oh és a klasszikus üvege nagyon chic. Ezzel a képpel alig ismertem meg :P

Sally Hansen Miracle Gel Körömlakk

Sally Hansen Miracle Gel Körömlakk
2020. május 26.

Pont a képen szereplő (B Girl) árnyalat van meg. Talán egy picit halványabb kék mint a képen, de nagyon szép és nekem tartósabb mint eddigi más körömlakkjaim (kivéve a csillámosakat, mert azokat levakarni sem lehet :P). Én azon kevesek közé tartozom, aki amúgy mindig befürdik a gél hatású körömlakkokkal és ki nem állhatom, de ezzel nincs problémám.