Elyana

Regisztráció dátuma: 2016. január 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. január 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Uriage DS Hair Kímélő Sampon

Uriage DS Hair Kímélő Sampon
2022. május 16.

Egy szóval: kellemes. Puha lesz utána a hajam és kellemes élmény a hajmosás vele. Jó illata is van, friss és nem tolakodó.

Fanola No Orange Shampoo

Fanola No Orange Shampoo
2022. május 16.

Több mint egy éve használtam (másodjára az egy literes verziót vettem meg, hiba volt). Eleinte tetszett, mert tényleg hamvasítja a narancsosra világosított hajat. Viszont szerintem nem szabad sokáig használni, mert durván szárít, lemattít.
Néha tartottam szünetet, használtam valami gyengéd sampont helyette, de ennek több időre lesz szüksége, hogy helyreálljon. Teljesen kiszárította a hajam, pedig nincs semmi káros hajas szokásom nincs ami okozhatta volna. Konkrétan jobban jártam volna még egy alkalom világosítással, mint így.
A netes előtte/utána képek általánosságban túlzóak. A narancsos színezetet tompítja, de nem fog világosítani és nem olyan látványos az eredmény azért.
Nekem nem volt gondom abból adódóan, hogy megfogna dolgokat. Ha este mosol hajat, és mosod a kezed amikor kell, akkor reggel már nem lesz gáz. A kádról sem nehéz leöblíteni, ruhából is kijön egy mosással.
Tl;DR: Kis kiszerelésben jó, mert hatásos, de nem ajánlom hosszabb távra és csodát ez sem fog tenni.

Schauma Beauty Oil Hajolaj

Schauma Beauty Oil Hajolaj
2022. május 13.

Eddig Elséve hajolajat használtam kb napi szinten, csak hogy táplálja a végeket. Az éppen nem volt a boltban, ezért megvettem a Schaumát, és semmi eredménye. Miután beszívódik, semmi puhaság, semmi olyan eredmény ami mutatná, hogy olajjal ápoltam. Kicsit még sprőd is utána és az illata sem marad meg. Ez eddig hajolajoknál nem volt probléma.