Elysia22

Regisztráció dátuma: 2017. október 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. október 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Parfums De Marly Delina Hand Cream

Parfums De Marly Delina Hand Cream
2022. december 21.

Luxus árban van, viszont egy könnyen beszívódó minőségi krém, az illata hosszan tart. Az ilkat rajongóinak ajánlom, akár a parfüm mellé, akár magában.

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Scented Hair Mist

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Scented Hair Mist
2021. március 20.

Galagonyanyától rendeltem fújóst belőle, miután az eredeti illat nagyon megtetszett. Nagyon szeretem a hajparfümöket, főleg ha az eredeti illat könnyedebb verziójára vágyom (a meleg vagy az alkalom miatt) . Rajtam 4-5 órán át érezni, időnként el-, majd feltűnik. A szabadban igazán életre kel, ahogy a hosszú hajam fújja a szél. Az illat jól tükrözi a parfümöt, viszont valahogy mégis lágyabb. Annak ajánlom, aki a Baccarat eau de parfum rajongója és együtt viselné, vagy egy annál szolidabb verziót keres csak önmagában.

Chanel Coco Parfum

Chanel Coco Parfum
2020. október 11.

2015-ben az egyik budapesti parfümériában rábukkantam a töményparfüm utolsó darabjára. Teszter sajnos nem volt. Mivel az Edt nagy kedvencem, gondoltam, veszek egy nagy levegőt, és hazaviszem. Otthon kibontva megkezdődött a románcunk, egy mély, érzéki, fűszeres illattal, ami az egyik kedvencem azóta is. Mivel a neten kutakodtam korábban a Chanel üvegcsék kora után (szeretett Coco Edt-m 2014-ben reformulált verzióját kevésbé kedvelem), sikerült beazonosítani, hogy ez bizony még egy 2002-es példány (batch kód és összetevő lista párhuzamos elemzésével).
Később ebből is szert tettem egy 2015 körül gyártott verzióra, zongorázni lehet a különbséget. A Coco minden verziójából erőteljesebb és kevésbé édes a korábbi verzió, aki a vintage illatok ért rajong, annak érdemes lecsapni egy korábbi zárt üvegre a neten.