Elysia22

Regisztráció dátuma: 2017. október 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. október 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Serge Lutens Tubéreuse Criminelle

Serge Lutens Tubéreuse Criminelle
2019. július 28.

Számomra ez A PARFÜM. Minden megvan benne, amitől művészi alkotás lesz : merész nyitóakkord, elegáns leszáradás, játékos név. Dívaillat.
Bár én szeretem a fejillat frissességét, a tubarózsa mentolossága meglepő lehet. Mindenkit buzdítok arra, hogy várja meg, amíg ez az illat elhelyezkedik a bőrén, mert végül olyan krémessé válik, ami egy puha kasmírkendő viselésére emlékeztet, a kényelem mellett azonban marad benne valami titokzatos, csábító jelleg is. Serge Lutens minden illatát ajánlom kipróbálásra, sokat szeretek közülük, ez az illat azonban egyértelműen a királynő számomra.

Chanel No. 22

Chanel No. 22
2019. április 5.

Ahogy a Cuir de Russie az ideális férfi illata, a no. 22 számomra ennek női párja. Magamra fújom vagy csöppentem (mert extrait mániás vagyok), hogy közelebb kerüljek ehhez az ideálhoz. Letisztult, elegáns, ám mégsem fensőbbséges illat, a szantálfának köszönhetően megbújik benne a melegség. Olyasfajra kiegészítő, mint egy gyöngy nyaklánc, nem lehet vele hibázni.

Serge Lutens Santal Majuscule

Serge Lutens Santal Majuscule
2019. április 4.

Először mintám volt belőle, majd Lazolkov jóvoltából lett egy fújósom is. Számomra addiktív illat, az én bőrömön egy letisztult, elegáns szantál aroma dominál. A többi összetevő mintha csak asszisztálna őhozzá, mint ehy szólistához a zenekarban. Imádom.