Elysia22

Regisztráció dátuma: 2017. október 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. október 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Tihanyi Levendula Manufaktúra Levendula-Jázmin EDP

Tihanyi Levendula Manufaktúra Levendula-Jázmin EDP
2020. április 28.

Tavaly nyaralás alatt Tihanyban szereztem be egy kis üveggel. Imádom a jázmin és a levendula illatát is, sikerült a két összetevőt isteni illattá összevegyíteni. Picit az Alienre emlékeztet a végeredmény, de annál könnyedebb. Kevés kell belőle, a tartóssága közepes, aki nyári illatot keres, annak merem ajánlani.

Serge Lutens Tubéreuse Criminelle

Serge Lutens Tubéreuse Criminelle
2019. július 28.

Számomra ez A PARFÜM. Minden megvan benne, amitől művészi alkotás lesz : merész nyitóakkord, elegáns leszáradás, játékos név. Dívaillat.
Bár én szeretem a fejillat frissességét, a tubarózsa mentolossága meglepő lehet. Mindenkit buzdítok arra, hogy várja meg, amíg ez az illat elhelyezkedik a bőrén, mert végül olyan krémessé válik, ami egy puha kasmírkendő viselésére emlékeztet, a kényelem mellett azonban marad benne valami titokzatos, csábító jelleg is. Serge Lutens minden illatát ajánlom kipróbálásra, sokat szeretek közülük, ez az illat azonban egyértelműen a királynő számomra.

Chanel No. 22

Chanel No. 22
2019. április 5.

Ahogy a Cuir de Russie az ideális férfi illata, a no. 22 számomra ennek női párja. Magamra fújom vagy csöppentem (mert extrait mániás vagyok), hogy közelebb kerüljek ehhez az ideálhoz. Letisztult, elegáns, ám mégsem fensőbbséges illat, a szantálfának köszönhetően megbújik benne a melegség. Olyasfajra kiegészítő, mint egy gyöngy nyaklánc, nem lehet vele hibázni.