emagdi

Regisztráció dátuma: 2010. november 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2010. november 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Nivea Black&White Invisible Silky Smooth Deo Spray

Nivea Black&White Invisible Silky Smooth Deo Spray
2019. október 24.

Általában szeretem a Nivea termékeit, és a dezodorjaik között is vannak kimondott kedvenceim. Ez azonban nagy csalódás volt. Az igaz, hogy nem hagy foltot a ruhákon, viszont sajnos az izzadásgátló ("szagtalanító") hatása nem igazán működik. Számomra sajnos ez így használhatatlan, kuka. :(

Nivea Hyaluron Cellular Filler Fátyolmaszk

Nivea Hyaluron Cellular Filler Fátyolmaszk
2019. szeptember 24.

Nagyszerű maszk, könnyen kihajtogatható és arcra helyezhető. Bőségesen át van itatva hatóanyaggal, és viszonylag hamar, 10 perc alatt hat. A bőröm érezhetően feltöltötte, rugalmasabb lett. Természetesen csodákat nem tesz, de egy árnyalattal csökkenti a ráncokat, és hidratáltabb, kellemesebb érzetű bőrt biztosít. Hátránya, hogy sok hulladék keletkezik a használata során (de ez minden fátyolmaszkra igaz).

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2019. szeptember 20.

Első használatra kicsit furcsa volt, kicsit kételkedtem is, hogy megfelelően fog-e működni. Szerencsére nagyon kellemesen csalódtam, az olajos álag ellenére nagyon szépen megtisztítja az érzékeny-kombinált bőrömet is a szennyeződésektől, használata után az olajos részek nem maradnak olajosak, a száraz részek pedig nem húzódnak. Nagyon kellemes, puha állagú lesz a használata után a bőröm. Teljesen biztos hogy újra fogom vásárolni, szuper arctisztító!