emagdi

Regisztráció dátuma: 2010. november 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2010. november 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Adidas Adipower Tusfürdő

Adidas Adipower Tusfürdő
2022. március 31.

Az illata valami isteni! Imádat lenne, ha használat után kb 10 perccel nem őrülnék meg a viszketéstől. Nagyon durván szárítja a bőrt, testápoló nélkül nem használható. Kár érte, pedig az illata tényleg jó.

TRESemmé Keratin Smooth Sampon Marula Olajjal

TRESemmé Keratin Smooth Sampon Marula Olajjal
2022. január 19.

Szerintem ez egy teljesen jó sampon, jó az állaga, könnyen eloszlatható a hajon, olyan krémes érzetű a habja (kellemes), rendben megtisztítja a fejbőrt és a hajat. Nem szárít. Engem különösebben az illata nem érdekel, és valójában nagy tápláló vagy akármilyen csoda hatást nem is várok egy sampontól, a lényeg, hogy tisztítson és ne szárítson, ezt ez tudja. Valamilyen nagy akció keretében vettem, szóval még ár-érték arányban is jó volt, szóval szerintem ez egy teljesen oké sampon. (Írjátok többen, hogy hamarabb zsírosodott tőle a hajatok, én ilyet nem tapasztaltam, de igazából nem is annyira vagyok hajlamos erre.)

Pharmatheiss Redupetin Bőrelszíneződésekre és Pigmentfoltokra

Pharmatheiss Redupetin Bőrelszíneződésekre és Pigmentfoltokra
2022. január 19.
(!)

Tesztelésre kaptam itt az oldalon. Kb egy hónapot használtam egy kisebb pigmentfoltomon. Látványos javulást nem értem el a krém segítségével (talán egy kis halványulás van), viszont nagyon jó a krém állaga és összetétele, igazán tápláló hatása van, szóval ilyen szempontból biztos hogy használt. :)