emagdi

Regisztráció dátuma: 2010. november 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2010. november 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Olaplex Hair Perfector No.3

Olaplex Hair Perfector No.3
2020. július 1.

Na, ez valóban csodaszer! :) A seprús, száraz hajam már első alkalommal lággyá tette, a hatása tartós, tényleg nem mosódik ki a következő hajmosásnál, mint egy normál hajbalzsam v pakolás. Bár kicsit borsos az ára, de a hatása is kiváló, ezért ár-érték arányban abszolút megéri!

Organic Shop Brazil Kávé Cukros Testradír

Organic Shop Brazil Kávé Cukros Testradír
2020. május 23.

Szuper testradír, praktikusan adagolható a tégelyes csomagolásból. Az állaga jó, nem folyik, jól eloszlatható a bőrön. Az illata isteni, természetes hatású. A szemcsés részecskék nem sértik fel a bőrt, jól radíroznak. Összességében nagyon jó termék, abszolút megéri az árát!

The History of Whoo Jinyul Esszencia

The History of Whoo Jinyul Esszencia
2020. május 22.

Én is 1 ml-es termékmintákat vettem az ebayen, hiszen így jóval gazdaságosabb a termék. :) . Először nagyon furcsa az állaga, tényleg, mintha mézet kennék az arcomra, és úgy is tűnhet, hogy na ez aztán rajta is marad, de 3-5 perc alatt maradéktalanul beszívódik. Az én bőrömet nagyon szépen feltölti, az apróbb ráncokat azonnal kisimítja (pl szem környékén), és érezhetően rugalmasabbá teszi a bőröm. Az illata számomra kellemes. Nem használom minden nap, csak alkalomszerűen, de akkor egy teljes mintát (1ml) felhasználok. Szerintem nagyon megéri így, ha marad még ez a mintarendelési lehetőség ilyen áron, akkor biztosan rendelek még.