emcuscicus666

Regisztráció dátuma: 2014. december 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily
2017. szeptember 2.

Sajnos egy picit sotetebb arnyalatot rendeltem, de meg par het, es mar nem kell vilagositanom. A L'oreal True Match alapozoval keverem olyan 1-3 aranyban, plusz egy borsonyit rakok a NYX Born To Glow Liquid Illuminatorbol, meghozza a Pure Gold arnyalatbol. Ez az a kombo, ami ilyenkor nyaron, egyszeruen mesesen mutat rajtam. (Megjegyzem meleg tonusu a borom, tehat sargas, bronzosba hajloan barnulok, nem teljesen barnara.)
Termeszetesen hasznalok fenyvedos primert, es a vegen puderrel fixalom az egeszet, igy egesz nap tart rajtam. Meg ebben a melegben sem folyik el. Vagy kopik meg. Szamomra ez meg hihetetlen, hogy munkabol hazaerve is van rajtam alapozo, meghozza ugy, ahogy felkentem reggel.
Sok termeket hasznalok, - mint fentebb leirtam - megis ugy gondolom, hogy ez az alapozo sokat nyom a latba. Mas termeket is probaltam mar ezzel a modszerrel, es megsem volt ilyen tartos a vegeredmeny.
A fedese kozepes/eros, ecsettel es Beauty Blenderrel is szepen eldolgozhato. A tartossaga nalam 5*! Nem tudom, hogy epitheto e, nem szeretem a full fedest, igy erre nem is probaltam hasznalni.
Mindenesetre nalam tuti ujravevos lesz! :)

Balea Professional Oil Repair Intensive Haarmaske

Balea Professional Oil Repair Intensive Haarmaske
2017. június 29.

Sokfele markatol probaltam mar sokfele hajbalzsamot es maszkot, es nem mondom, hogy mind kozul ez volt a legjobb, viszont ar-ertek aranyban tuti kenterbe veri az osszeset. Nevetseges, hogy par euroba kerul, es ahhoz kepest pedig nagyon jol teljesit. Nagyon jol puhitja a hajvegeket, konnyebb kifesulni a hasznalata utan a hajat, nem gubancolodik, viszont nem is szall, mint egy pihe. Nekem mindenfele szempontbol megeri ezt ujravenni, vagy max egy masik Baleas tarsat probalom ki legkozelebb.

Freedom Makeup Pro Brow Pomade Szemöldökzselé

Freedom Makeup Pro Brow Pomade Szemöldökzselé
2017. április 21.

Nagyon szerettem az ABH pomadet, azonban elfogyott, es ugy gondoltam, hogy megprobalok egy olcsobb alternativat, hatha bejon. Azt kell hogy mondjam, szamomra sokkal jobban bevalt mint a fentebb emlitett pomade. Tartosabb, konnyebb hasznalni, valamint ugy ossz egeszeben sokkal jobb.
Ferde vegu tusecsettel viszem fel, miutan szemoldok fesut hasznaltam. Kivulrol haladok befele, igy a belso reszekre csak egeszen keves jut mar. Utana egy barnas szinu gellel atszaladok rajta, hogy fixaljam.
Egesz nap gyonyoruen mutat, nem kenodik, maszatolodik, csuszik el, nem kopik meg a nap vegere sem. Valoban vizallo!
Sokaig hasznaltam ceruzat, majd porokat, vegul filceket a szemoldokomre, de ennyire gyonyoru es termeszetes vegeredmenyt egyikkel sem tudtam elerni.
Szivbol ajanlom mindenkinek az ABH helyett. Ez az a termek, ami siman kivaltja a dragabb verziot, igy tobb penz marad mas kencekre. :P