ememem

Regisztráció dátuma: 2013. december 16.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 16.
Bőrprobléma: -

Korres Bellflower / Tangerine / Pink Pepper EDT

Korres Bellflower / Tangerine / Pink Pepper EDT
2015. november 20.

Nagyon érdekes, egyedi illat. Az elején egy picit túl gyümölcsösnek és élénknek találtam, de idővel olyan érdekes utóillata van, hogy el voltam ájulva. :) Egy nagyon kicsit a Mexx Black parfümére emlékeztet, de annál picit élénkebb, virágosabb. Különleges, üde, nőies illat.

Nivea Stress Protect Golyós Dezodor

Nivea Stress Protect Golyós Dezodor
2015. július 6.

Régebben vettem, feledésbe merült, most újra utána nyúltam és most eszméltem csak rá, milyen szuper kis termék ez. :) Nyári hőség van és bőven elég reggel felkennem, várni hogy picit száradjon és kész is. Az illata semmi extra, picit sportosabb. Kicsit azért szárítja a bőröm és nem olyan egyszerű lemosni, ebből is gondolom, hogy valószínűleg nem tesz túl jót a bőrömnek, de melyik alumíniumos deo igen.

Ilcsi Rózsa Habkrém

Ilcsi Rózsa Habkrém
2015. július 6.

Azért próbáltam ki, mert a legtöbb bolti ilyen-olyan összetevőjű hidratálóktól mindig valami baja lett az arcomnak, vagy pattanások, vagy viszketés vagy filmszerű réteg stb. Egyenlőre próbaként 10 ml-es kiszerelést vettem 600 Ft-ért, ami szerintem teljesen jó ár. Bár tudom, hogy sajnos ezt kozmetikusa válogatja. Egy hete használom még csak, de abszolút pozitív a véleményem róla. Az illata mesés, természetes, nagyon szeretem felkenni, de tény, hogy nem marad meg túl sokáig. Picit vizes arcra szoktam kenni, így nagyon kevés is elég. Rögtön érzem, hogy hidratál és nagyon puha bőrt eredményez, összehúzza a pórusokat. Zsíros a bőröm (itt-ott normál és száraz), úgyhogy nem kell erős hidratáló, pláne így nyáron. Erre a szerepre tökéletes. :) Picit mattít is és pluszba nem fényesít egyáltalán. Majd írok update-et, eddig szupi. :)