emerilda

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Alfaparf Semi Di Lino Diamond Illuminating Kondicionáló

Alfaparf Semi Di Lino Diamond Illuminating Kondicionáló
2021. november 3.

Live in-ként használva göndör hajra egy csoda. Napokig tökéletesen egyben tartja a fürtjeimet úgy, hogy nem is kell mosások között frissíteni. Tényleg szép fényes, puha, rendezett loknikat csinál

Babé Multi Repair Éjszakai Ránctalanító Krém

Babé Multi Repair Éjszakai Ránctalanító Krém
2021. május 12.
(!)

Én is tesztelésre kaptam
*Maga a krém nagyon jó konzisztenciájú, elsőre sűrűnek tűnik de nem az, inkább kicsit vizes. Száraz bőrűeknek önmagában biztosan nem elég.
Én konkrétan három arckrémet rétegezek a hidratált hatásért, ezt a sűrűbb helyére tettem de kellett mellé a többi.
*2 hetes használat után azt érzem, hogy ez inkább szérumként működik mint arckrémként. Semmi mást nem változtattam a rutinomon szóval tudom, hogy ő volt az ami kiszárította a bőröm. Viszont ha csak 2-3 naponta használom este akkor szépen feltölt.
Én olyannak ajánlanám aki nem használ retinolt, mert az összetevőkből is látszik, hogy arra épít meg az E vitaminra. Viszont ha mindkettőt használsz szérumnak akkor ez a krém kb felesleges, mert hidratálásra nem jó.

Thomas Sabo Eau De Karma

Thomas Sabo Eau De Karma
2021. április 22.

***Nem szeretné valaki eladni?***

Valószínűleg aki lehúzta a bolti próba után az egy lejártát szagolt mert az enyém 12 óra gyári munkát kibír rajtam. Az illata változik, idővel egyre édesebb lesz, én pont ezt imadom benne. Az illata összetett, nem egy akkordos mint a tucat parfümök. Plusz a férfiak imádják rajtam.