emerilda

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Dr. C. Tuna Vitalizing Regeneráló Hajsampon Fokhagymával és Capixyllel

Dr. C. Tuna Vitalizing Regeneráló Hajsampon Fokhagymával és Capixyllel
2019. november 26.

MESSZIRŐL KERÜLJÉTEK EL!!!
Ez egy katasztrófa!!! Imádom hogy öko cuccnak van beállítva és ugyanolyan ócska lombik összetevői vanank mint a leggagyibb drogeriás terméknek. Ez az öko szlogen egy jó kis hazugság. Undorító ez az egész farmasi biznisz.
Visszatérve a samponra. Annyira brutál erős, hogy higitva is úgy éreztem mintha lemarna a hajam a fejemről. Plusz 2 hét alatt bekorpasodtam tőle, meg kb 3x jobban hullott tőle a hajam. Ezt a pusztítást amit okozott, csak az alfaparf semi di lino gyengéd samponja tette rendbe.

183 Days By Trend It Up Rose Fairy Oil Primer

183 Days By Trend It Up Rose Fairy Oil Primer
2019. szeptember 16.

Én imádom. Enyhén olajos bőröm van de nagyon szerette. Finom, pihe-puha a használatától, plusz én úgy éreztem, hogy tényleg hidratál. Az alapozómnak szebb fedése volt rajta, a tágabb pórusaimat is szebben fedte ha ezt kentem alá. Az az egy gond van vele, hogy már sehol se árulják. Ha valaki megválna tőle én szvesen megvenném.

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre
2019. július 26.

***SMINKLEMOSÓKÉNT funkcionál a legjobban. A legmakacsabb vízálló sminket is feloldja, plusz már a tisztítással is szépen ápolja a bőrt.
***Ha bármilyen olajat alaposan felmasziroz az ember, aztán meg lemos, akkor az hosszú távon tisztítja a porusokat, mert azokat csaj olaj bázisú kozmetikum tudja tisztítani. Erre a célra is az egyik legtökéletesebb ez a kis olaj.
*** Éjszakai arcmaszkként is érdemes kipróbálni, főleg azoknak akiknek hajlamos a bőre reggelre beolajosodni. Mivel azért olajosodoik a bőrünk, mert próbál védekezni a nedvesség vesztes ellen azzal, hogy vízhatlan réteget (faggyút) termel. Ezt fogja helyettesíteni az olaj.

+++6vilag mégis milyen pólusokat?! fog neked ez eltömíteni???? :D