emeseee6

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Lancôme La Vie Est Belle L'absolu

Lancôme La Vie Est Belle L'absolu
2019. október 5.

OKT: najó csak lett belőle egy 20milim..Meg is emelem a csillagok számát,közepesnél jobb,és azt továbbra is tartom ,hogy ez a legegyedibb a kollekcióból. Tartósság-sillage is szuper,úgyhogy 4re emelem 3ról.

JÚL:Határozottan jobb az anyaillatnál és a L'éclat-nál..Még mindig nem az igazi,viszont szerintem ez a legegyedibb LVEB ,fásabb maszkulinebb a többinél. 3 csillagot adok,nem hiszem hogy viselném,de abszolút nem rossz.

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2019. szeptember 22.

Ez kétségtelenül az utóbbi idők legunalmasabb illata. Szürke ,semmitmondó. A dezodorom karaktesebb :D

Jeffree Star Velour Liquid Lipstick

Jeffree Star Velour Liquid Lipstick
2019. szeptember 21.

Ez egy igazán kiváló rúzs,a második legjobb amit csak próbáltam. Sok tekintetben első,de a tartóssága és ellenállósága (ami nálam a legfontosabb) egy 8-10eurós drugstore maybelline-nek a legjobb ever (jó vicc bakker).

NAGYON egyszerű dolgozni vele,az applikátor remek,könnyű a rúzs,gyorsan szárad,de azért nem azonnal,remekül fed,nem csíkoz. Nem ragad,annyira könnyű,mintha ott sem lenne az ajkakon. Nem is szárít különösebben. Evésnél belülről kopik nyilván,de legalább a szalvéta (ésszel használva persze) nem keni el. (na az azért baromi vicces,hogy ráírják a dobozra kerüld a zsíros ételeket...Öcsém az lenne a cél,hogy olyan rúzst alkoss,ami minél jobban teljesít ilyen környezetben is,nem az hogy akkor egy falatot sem eszem ha rúzs van az ajkaimon...:D :D :D )

Megvan az Androgyny,amire általában azt írják túl sötét,na nekem kicsit túl világos és kicsit túl szürkés,de még belefér jó kis univerzális szín. És hálisten sötétedik azért kicsit 10-20perc után.

Calabasas: szintén 1-2 árnyalattal sötétebbre gondoltam,de ez is sötétedik picit idővel szerencsére.Remek nappali jolly joker szín.

Hi how are ya:na megint itt is a szín,képről full pirosnak látszott...hát bukta inkább málnaszín :D De amúgy jó szín,két rétegben úgy is néz ki kb mint a képen. Ja és csillámos,de olyan kis pici csillámok,hogy kb akkor tűnne fel,ha verőfényes napsütésben használom. Mikor én rúzsozom (este vacsi/bár/buli) akkor full mattnak fog kinézni,de nem bánom :D

Szóval azért a színekkel óvatosan. A redrumot v a wifeyt meg tuti megveszem. Vennék még többet,de mind v vmi barnás/hullás nude,vagy vmi neon/extrém. Ezt kicsit sajnálom.