emeseee6

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Olaplex No.7 Bonding Oil

Olaplex No.7 Bonding Oil
2021. január 15.

Nem egy game changer, mint az N3 ,de korrekt olaj. Önmagában nem elég-mint semmi más sem- nagyon száraz vagy károsult hajra,de nagyon jó kiegészítő. És ugyan kicsi,de iszonyat lassan fogy,már vagy 5-6x használtam a nagyon hosszú hajamon,és nem is látszik,hogy bármi fogyott volna belőle,pedig kimondottan nem is spórolok vele.

* Ma jöttem rá,előszárított,félnedves hajon TÖKÉLETES,sokkal jobb így,mint vizesen/nedvesen a hajszárító előtt,fel is veszem 5 csillagra. Olyan a hajam így tőle,mint a selyem(persze nem csak ezt használva)

Foreo Issa Elektromos Szilikon Fogkefe

Foreo Issa Elektromos Szilikon Fogkefe
2021. január 6.

Nekem az Issa 2 mini van. Először is ,nem értem miért mini/mekkora lehet a rendes :D A mininek egy teljesen normális mérete van egy felnőtt számára is. Amúgy pedig zseniális!! Rendes fogkefét hiába használtam mindig vmi hiper-extra-super softot,állandóan vérzett az ínyem. Na ezzel soha. És ugyanúgy,vagy jobban megtisztítja a fogat. Megér minden fillért.

Yves Rocher Plaisirs Nature Energia Radírozó Hatású Szappan

Yves Rocher Plaisirs Nature Energia Radírozó Hatású Szappan
2020. december 30.

Csak kézmosásra használok szappant -főleg Lush-t- ezt ajándékba kaptam. Hát nem egy nagy eresztés,az illata nem rossz ,vmi citrusos. Nagyon lassan fogy. De ezek a radírozószemcsék nagyon idegesítőek,még kézmosásnál is. (Oké nem finomkodom vagy 10x átforgatom oda-vissza :D ) Elhasználom,de remélem többet nem lesz hozzá szerencsém.