Emiii

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Daiso Japan Hatomugi (Job's Tears) Seed Moist Skin Lotion

Daiso Japan Hatomugi (Job's Tears) Seed Moist Skin Lotion
2020. december 5.

Tejfehér, de tonerszerű, illatmentes lötty. Hamar felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet és jól rétegezhető. Hatását tekintve semmi extrát nem nyújtott, de kellemes volt használni. Néha tusolás után is végig lötyködtem magam, ha lusta voltam testápolózni. Nagyon jól hidratált.

Cosrx One Step Moisture Up Pad

Cosrx One Step Moisture Up Pad
2020. december 5.

Közvetlen sleeping mask előtt használtam, de egyébként fölösleges lépésnek tartom ami még szemetet is termel.
Hideg időben talán nyújthat annyi pluszt, hogy megérjen pénzt kiadni érte, de van ennél olcsóbb és jobb alternatíva is.

AwakeAsleep Pure Vitamin C 15% Serum

AwakeAsleep Pure Vitamin C 15% Serum
2020. december 5.

Két teljes kiszerelésem is volt... mind a kettő a kukában landolt (az egyik ráadásul úgy, hogy nem is használtam). Többféle C vitaminos szérumot kentem már magamra, de ennél instabilabbal még nem találkoztam.
Az "átlag" C vitaminos szérum sötét üvegben szokott lenni, ez átlátszó, szóval hurrá, nem fog oxidálódni - gondoltam naivan. Azért a dobozába mindig visszaraktam, de pár nap elteltével konkrétan már narancssárga volt benne a lötty, majd jóformán bebarnult egy hét után. Ekkor már persze nem használtam. Csak sírdogáltam felette, hogy életemben először ki kell hajítanom egy alig használt szérumot. Gondoltam nekiesek az időközben megérkezett második példánynak (beauty box-ban volt, magamtól tuti nem vettem volna újra). Azt már konkrétan fel se kellett bontani, mert láthatóan romlott volt. Azért csak kibontottam, mert legalább az üveget meg szerettem volna tartani. Ciccent is egyet felnyitáskor, mintha szénsavas lenne. Örülök, hogy nem robbant a képembe... Persze lehet, hogy szállításkor romlott meg, de az, hogy kétszer is így járjak, gyanús.

1 MÁRKA

9 ÖSSZETEVŐ