Emiii

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Balea Exotic Passion Sampon

Balea Exotic Passion Sampon
2023. december 31.

Hasonló illata volt mint a tusfürdőnek, pár óráig érezni is lehetett. Ár-érték arányban kiváló, csodát nem tett, de nem is ígérte. Leginkább arra használtam, hogy sportolás után amikor tiszta csatak voltam valamivel átmossam a hajamat, erre pont jó volt.

Elizavecca Milky Piggy Bifida 97% Serum

Elizavecca Milky Piggy Bifida 97% Serum
2023. november 19.

Nem voltak különösebb elvárásaim mert, az Elizavecca termékeit alapból szeretem, gondoltam ezt is kipróbálom.
Első összetevő máris egy fermentált cucc, a másik meg a közkedvelt Niacinamide, tehát rossz nem lehet. Nos, egy nagyon (nagyon, nagyon!) vizes állagú szérum van az üvegcsében, néztem is, hogy ez két hét alatt kifolyik a kezemből, de nem. Aztán úgy megszerettem, hogy igyekeztem minden cseppjét óvni. Nem szent Grál, de a hisztis, kombi pofimat lenyugtatta. Mintha kicsit mattította is volna ahol kell, ügyelve arra, hogy közben ne szárítson ki. Jól összerakott kence, nálam hozta amit ígért a leírásban.

Keep Cool Soothe Bamboo Sun Essence SPF50+ PA++++

Keep Cool Soothe Bamboo Sun Essence SPF50+ PA++++
2023. október 22.

Csak egy mintám volt belőle és rögtön kikiáltottam Holy Grailnek és már indítottam is volna rá rendelést, hogy felvásároljam a teljes készletet... ekkor jött a pofára esés. Nincs sehol, de még a márka is eltűnőben van :-/ Némi kutatás után kiderült, hogy ez is egy bukott fényvédő, mint anno a Purito "csoda" kencéje, csak itt a teljes márka beledöglött a botrányba.
Nos, szerény személyem magasról tesz arról, hogy az 50 helyett csak 28 faktoros (tegye fel a kezét, aki európaiként és nem hófehérke arcbőrrel napjában többször keni magát SPF 50++++++++ fényvédővel mert annyira retteg a Nap káros hatásaitól). Én szeretek veszélyesen élni, legyen fényvédő rajtam, igen, de ne tocsogjon már tőle a fejem és ne izzadjak le egy fehér vakolatot magamról, ha 30 foknál melegebb van.
Ez a kence tökéletes. Felkenve nulla Hófehérke effekt, se diszkógömb, se leizzadás, az alapozóval se veszett össze, kis kukacok se köszöntek vissza a nap végén. Kombinált arcbőröm végre úgy tűnt, megmenekül a sok meszeléstől, erre tessék... Önjelölt laboráns youtube-erek, miért kellett lehúznotok a klotyón ezt a márkát, miért? :-(

1 MÁRKA

10 ÖSSZETEVŐ