Emiii

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Olive & Olivia Tobacco Lavender Szappan

Olive & Olivia Tobacco Lavender Szappan
2020. január 4.

Újonnan elképesztő jó levendula illata volt (dohányillat nekem nem jött elő), sokáig az ágyamnál volt a kis papírdobozkájában. Kb. egy hónap után viszont már semmi illata nem volt, pedig még messze volt a lejárati ideje. Elkezdtem hát használni... amíg nem kopott le a "rece" a szappanról baromi kényelmetlen volt, a szélei is nagyon élesek. Sokkal jobb lenne lekerekített széllel és sima felülettel, de mindegy is, mert a szokásosnál gyorsabban fogy. Valóban jól habzik, reggeli arcmosásra használom, bő vízzel hígítva. Egyáltalán nem szárít, nem irritál, így a hatásával elégedett vagyok, de ez egy olcsóbb kategóriás szappan is tudja.

Dresdner Essenz Sprudelbad Wärme Und Festlichkeit

Dresdner Essenz Sprudelbad Wärme Und Festlichkeit
2020. január 4.

A cuki csomagoláson kívül más öröm nem volt benne. Illata vízbe kerülve szinte semmi. A vizet narancssárgába hajló pisi sárgára színezte. Teljesen felejtős kategória. Kegyelemből kap két csillagot.

Dresdner Essenz Das ist Urlaub! Habfürdő

Dresdner Essenz Das ist Urlaub! Habfürdő
2020. január 4.

A legjobb illatú habfürdő, amivel találkoztam. Tisztán érezni a kókuszt és a lime-ot is, édeskés, de nincs mű gejl hatása. Óriási habja van, ami lubickolás során sem tűnik el. A csomagolása is tetszik, mert egy vékony szűkítőn folyik ki a cucc és nem egy széles szájon át zúdul bele a kádba.
Csak most nézem, hogy a leírás szerint ez "nyaralós" habfürdő... engem ez csöppet sem zavart, mert decemberben csobbantam bele. Nem tudom eldönteni, hogy gyorsan fogyott-e, vagy csak túl sokszor fürödtem, de kevesebb mint egy hónap alatt elfogyott.

1 MÁRKA

8 ÖSSZETEVŐ