Best of Beauty 2019

Emiii

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Kamill Kéz- és Körömápoló Krém 5% Urea

Kamill Kéz- és Körömápoló Krém 5% Urea
2019. február 17.

Nagyon erős, tolakodó illata van (szerintem nem sok köze van a kamillához). Bármennyire keveset használtam, nem igazán akart felszívódni, eszméletlenül csúszóssá tette a bőröm. Szerencsére csak 20 ml-es kiszerelésben vettem meg, végül testápolónak elhasználtam.

Nature Box Avokádó Tusfürdő

Nature Box Avokádó Tusfürdő
2019. február 17.

Pixi boxban volt, magamtól eszembe nem jutott volna ennyit adni egy tusfürdőért, ami a lefolyóban végzi. Nos, elég vegyesek az érzelmeim... először is a pozitívum: az illatát imádom (igaz, nem tartós). A flakon is teljesen oké (szeretem, ha látszik, mennyi tusi van még benne), kellően sűrű, de nem túl híg, kevés is elég belőle, bár ennek ellenére továbbra is úgy vélem, hogy baromira túl van árazva. Mindezeket ugyanis egy teljesen átlagos drogériás tusfürdőtől is meg lehet kapni. A bőrömet nem szárította, igaz mindig testápolózok. Mindezek alapján egy négyest megérdemelne, viszont most jön a DE.
Az agyam eldobom az olyantól, amikor egy cég vegánként hirdeti a termékét (mert ez most marha nagy divat lett és megnöveli a termékeladást), közben állatkísérleteket végez. Az is "vicces", hogy annyira próbál egészségesnek tűnni a hangzatos 100%-os hidegen sajtolt olajjal, meg no parabén, színezék és egyebek... az, hogy az illatanyag előrébb van mint az olaj... elég ciki. Kegyelemből kap egy hármast, de csak azért mert használtam már ennél is drágább tusfürdőt és az még vacak is volt (hello TBS).

Isana Fürdőpúder Kókuszolajjal

Isana Fürdőpúder Kókuszolajjal
2019. február 3.

A tasakban isteni illata volt, a kókusz is és a vaníliai is érződött. A vízben már egy kerek nulla... ennyi erővel vaníliás cukrot is beleszórhattam volna, meg egy kis kókusztejet... 300 Forintért sokkal többet vártam volna. Mivel nem szárított, ezért kegyelemből kap 2 csillagot, egyébként tipikusan pénzkidobós kategória.

1 MÁRKA

6 ÖSSZETEVŐ

A ló zsíja. Nagy arányban tartalmazesszenciális zsírsavakat -linolénsavat (Omega-6) ésalfa-linolénsavat (Omega-3) -melyek fontos szerepet töltenek be a bőr természetes védőrétegének fenntartásában. E szerint a tanulmány szerint a lózsír nagyon hasonló szerkezetikeg az emberi zsíréhoz.