emiko

Regisztráció dátuma: 2015. június 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. június 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Revox Just Glycolic Acid 20%

Revox Just Glycolic Acid 20%
2021. július 21.

Heti 1x használom. 10 percet hagyom fent, nekem ennyi bőven elég. Az arcom puha, selymes a használata után. A hegeim is kezdenek fokozatosan halványodni.

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2021. július 21.

Nagyon szeretem. Minden este használom (kivéve amikor AHA-val hámlasztok, olyanjor nem sokkolom vele a bőröm pluszba). A miteszereim nagyrésze eltűnk kb 1 hónapnyi használat után, amióta használom nem jött ki a meleg és az izzadás miatt új pattanásom.

CeraVe Moisturising Lotion

CeraVe Moisturising Lotion
2021. július 21.

A régi krémemet szerettem volna rá lecserélni. Sajnos kipattogok ha önmagában csak ezt a krémet használom. Gondolom a dimetichone lehet a baj nekem. Ennek ellenére ha a lecserélni kívánt krémemet aláteszem, nagyon jól működik. Testápolónak is próbáltam, ehhez viszont nekem kevés, nem hidratál kellően.

Up.: Pár hétnyi próbálkozás után megszoktuk egymást. Jelenleg éjszakára, tisztítás után 2%-os szalicilt teszek fel (revox), ezt követi a balea hydrobooster kréme és utána ő. Nagyon szép lett a bőrképem utolsó lépésként használva problémát sem okozott. A testemen a bőr allergia miatt csúnya lett, fájt, feszült. Teljesen helyre hozta. Jár az 5 csillag.