emiliamiliaeszter

Regisztráció dátuma: 2018. március 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. március 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Arclemosó Stick

Balea Arclemosó Stick
2019. július 21.

Sziasztok!
Lassan egy hete használom minden este ezzel tisztítom az arcom. Édesanyámnál vagyok így kellett valami kicsi ami nem foglal sok helyet. Véletlenül választottam nem figyeltem mit veszek ezért meglepődtem mikor ki bontottam. Nekem tetszik hogy ilyen stick. Nekem nem gond a használata, sőt kényelmes számomra. Éppen csak habzik de nekem ez nem is gond. Én nem smink eltávolítására használom (itt nem sminkelek), lefekvés előtt ezzel tisztítom meg a pofimat. Kicsit csíp 1-2 percre rajta szoktam hagyni pattanások nem szeretik az biztos. Ami nekem rettentően tetszik benne. Én csak azért nem fogom lecsillagozni mert nekem ezt a problémám megoldja. Az illatával semmi gond frissítő és nem kellemetlen, de hát kinek mi.. :)

JutaVit Hair Caps Plus

JutaVit Hair Caps Plus
2019. július 19.

Nagyon szeretem. Egy hölgy ajánlotta nekem még anno pár éve, mikor a dmben kerestem valamit hajhullásra. Gyógyszertárban kapható, nagyon kedvező ára van. Bátran kijelenthetem hogy tényleg jó. Én másoknak is szoktam ajánlani. Mindig vannak hoszabb szünetek a kúrák között. Ha hajvitaminra van szükségem akkor csak ezt veszem. Egy sima multi vitamin komplex egy jó kiegészítő még hozzá. Nekem rettenetesen sokat segített a kettő. :)

Pantene Pro-V Hair Biology Grey & Glowing Sampon

Pantene Pro-V Hair Biology Grey & Glowing Sampon
2019. július 10.

Igazából ugyan olyan mint a többi pantene. Új ruhába öltöztetett vedd meg drágábban ugyan azt tudja sampon. Nem rossz ahogy a többi elődje de nem is egy nagy durranás.