emilil

Regisztráció dátuma: 2012. február 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. február 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Khadi Növényi Hajfesték Por - Vörös

Khadi Növényi Hajfesték Por - Vörös
2013. október 6.

Több mint 1 évig használtam neha hennát, most cseréltem le a Khadira. A neha használata után borzasztóan viszketett a fejbőröm, pedig nagyon szépen befogta a hajam. Nemrég kaptam Khadi hennát, hogy próbáljam ki. 2 óra hatóidő (forró vízzel és egy kis citromlével kevertem ki) után gyönyörűen befogta a hajam, még az őszhajszálakat is . Szép fényes, selymes lett a hajam és nem jelentkezett a viszketés. Ezentúl biztos mindig ezt fogom használni.

Neha Természetes Hennapor

Neha Természetes Hennapor
2013. október 6.

Lassan 1 éve festem a hajam ezzel a hennával. Az eredeti hajszínem középbarna, nagyon szép vörösesbarna színe lesz. Az ősz hajszálak narancssárgásak, de mivel nekem még nincs olyan sok, nem zavaró. Hennázás előtt mindig fekete szappannal mosok hajat. A hennaport forró vízzel keverem össze, 6 csepp levendula és eukaliptusz olajat teszek még hozzá. 4 órát hagyom a hajamon.

Több mint 1 év használat után lecseréltem Khadi hennára. A nehától nagyon szép élénk színe lett a hajamnak, viszont minden egyes használat után borzasztóan viszketett a fejbőröm. A Bionom oldalon többen panaszkodtak erre a viszketésre, de ott állították, hogy a hennától nem lehet, biztos vmi más. Gondoltam több mindenre, az illóolajokra amit a hennába tettem, a samponokra (a hennával egyszerre tértem át a natúr samponokra). Végül kaptam Khadi hennát hogy próbáljam ki. 2 óra hatóidő után tökéletesen befogta a hajam, az őszhajszálakat is és a viszketés nem jelentkezett. A borzasztó viszketés miatt -1 csillag...

Alverde Haut- und Badeöl Vanille und Chai

Alverde Haut- und Badeöl Vanille und Chai
2013. szeptember 27.

Nagyon jó kis olaj. Én főleg a kezemre használom, akár naponta többször is, annyira tetszik az illata. Gyorsan beszívódik, puha lesz tőle a bőröm. A pacsulis és a vadrózsás olajat próbáltam már, de ez tetszik eddig a legjobban.