Emimo

Regisztráció dátuma: 2015. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2015. február 23.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Sante Kompakt Krémpúder

Sante Kompakt Krémpúder
2020. február 11.

Kiváló krémpúder, könnyű, természetes, nagyon jó a színe (legvilágosabb van nekem), nagyon szép bőrt csinál, nagyon jó a kis szivacs hozzá, nagyon meg vagyok vele elégedve, ajánlom. Nem túl nagy adag, de azért kitart jó darabig, kevés kell belőle. A kis kerek korrektorával együtt pláne kitűnő választás.

Terra Naturi Regeneráló Intenzív Szérum Gránátalma, Argán Kivonat & Hialuronsav

Terra Naturi Regeneráló Intenzív Szérum Gránátalma, Argán Kivonat & Hialuronsav
2019. október 15.

Kellemes, fehér színű jóság, amit rögtön beszív a bőr. Csodát semmit nem tesz, de remélem, késlelteti, amit kell. Terra Naturi hidratáló vagy (esetleg más márkájú) éjszakai krém alá teszem. Használom ennek a szemolaját is, nagyon szeretem. Nyugodtan meg lehet adni forintban az árát. Kapható itthon is a Müllerben. Szerencsére.

Frosch Narancsvirág Tusfürdő

Frosch Narancsvirág Tusfürdő
2019. szeptember 1.

Nem is tudtam, hogy ilyen is van a Froschnak. Kellemes illatú, jó kis tusfürdő, diszkrét narancsvirág illattal. Nagyon enyhén a narancs termése is érezhető, de ez a fa virágának az illatát hordozza. Jól siklik a bőrön, elég egy diónyi belőle. Kellemes, megéri az árát ebben a műfajban. Tusolás utána mindig használok valamilyen hidratáló testtejet, hiszen a klórozott budapesti víz megkívánja. Hogy ne száradjon ki az ember bőre, valami kell a zuhany után a bőrre; most geránium illóolajjal felturbózott kék Alterrát használok. Ez a tusfürdő igazán kellemes. Nem az az erős illatélmény, pl. a dm-es édes illatúakat imádom, de nem is azt vártam tőle. Nagyon kellemes jó tusfürdő, ajánlom.