Emimo

Regisztráció dátuma: 2015. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2015. február 23.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Alverde Color & Care Mix Your Make-Up

Alverde Color & Care Mix Your Make-Up
2020. október 22.

Jókat napoztam tavasz óta a kertben. Minden alapozóm, BB krémem túl világosnak bizonyult mostanság. Ez a kis kence szuper, szuper jó a helyes szín beállításához. Milyen jó, hogy ilyesmi is van, ilyen praktikus kis cucc! Különböző márkájú (bio) alapozókhoz és BB krémekhez tökéletesen passzol, kompatibilis. Csak a színén változtat: olyan lesz, amilyennek keverem. Van egy nagyon világos porcelán színű BB-m is, ahhoz is hozzá tudom keverni, és pont jó lesz. Remek!

Alverde Pure Beauty BB Cream

Alverde Pure Beauty BB Cream
2020. szeptember 12.

Akciósan vettem, 500 Ft-ért. Finom, kellemes, könnyű, enyhe fedésű, herba illatú kis krém. Más BB krémet használok, ha használok, de kíváncsiságból, így, jutányos áron, kipróbáltam. És nagyon jó kis krém ez. Könnyed krémnek, enyhe szebbítésre és fedésre kitűnő.

Eucerin Sun Sensitive Protect Extra Könnyű Naptej FF30

Eucerin Sun Sensitive Protect Extra Könnyű Naptej FF30
2020. szeptember 12.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire fogom kedvelni arcra. Szeretem az állagát, az illatát. Úgy jó, ahogy van! Arcra és dekoltázsra használom (egyéb napvédők, idén Vichy, Apivita, Uriage spot valamint fizikai szűrős bio krémek mellett, mert mindig többfélét tartok és használok -- helytől és alkalomtól valamint a napozottságomtól függően alkalmazva őket). Nagy megelégedettséggel használom. Én is akciósan vettem, nagyon megéri az árát. Gazdaságos, kellemes, könnyű viselet. Az idei választásaim (évek óta tartó, rengeteg kísérletezés után) mind annyira jók voltak, hogy mindet újra fogom venni, ha elfogynak. Ezt is.