Emimo

Regisztráció dátuma: 2015. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2015. február 23.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Terra Naturi Regeneráló Intenzív Szérum Gránátalma, Argán Kivonat & Hialuronsav

Terra Naturi Regeneráló Intenzív Szérum Gránátalma, Argán Kivonat & Hialuronsav
2019. október 15.

Kellemes, fehér színű jóság, amit rögtön beszív a bőr. Csodát semmit nem tesz, de remélem, késlelteti, amit kell. Terra Naturi hidratáló vagy (esetleg más márkájú) éjszakai krém alá teszem. Használom ennek a szemolaját is, nagyon szeretem. Nyugodtan meg lehet adni forintban az árát. Kapható itthon is a Müllerben. Szerencsére.

Frosch Narancsvirág Tusfürdő

Frosch Narancsvirág Tusfürdő
2019. szeptember 1.

Nem is tudtam, hogy ilyen is van a Froschnak. Kellemes illatú, jó kis tusfürdő, diszkrét narancsvirág illattal. Nagyon enyhén a narancs termése is érezhető, de ez a fa virágának az illatát hordozza. Jól siklik a bőrön, elég egy diónyi belőle. Kellemes, megéri az árát ebben a műfajban. Tusolás utána mindig használok valamilyen hidratáló testtejet, hiszen a klórozott budapesti víz megkívánja. Hogy ne száradjon ki az ember bőre, valami kell a zuhany után a bőrre; most geránium illóolajjal felturbózott kék Alterrát használok. Ez a tusfürdő igazán kellemes. Nem az az erős illatélmény, pl. a dm-es édes illatúakat imádom, de nem is azt vártam tőle. Nagyon kellemes jó tusfürdő, ajánlom.

Borotalco Pure Roll-On Dezodor

Borotalco Pure Roll-On Dezodor
2019. augusztus 21.

2017. május 4.
Annyira jónak tartom ennek a fújós dezodorját, hogy vettem végül egy ilyen golyóst is. És ami miatt megvettem, az a szaga. (Teljesen más, mint a fújós párjáé.) Itt látszik, hogy a szagok-illatok mennyire szubjektív dolgok. Olvasom itt utólag a szagára tett negatív megjegyzéseket; én meg kifejezetten azért vettem meg. Megszagoltam a dm-ben kíváncsiságból, mert mostanában fújósokat használok, és rögtön valami Olaszország szagot éreztem, a megfelelő érzéssel együtt. Nagyon szeretem ezt az enyhén férfias, vagy inkább uniszex, tisztaság illatot, főleg nyárra, amikor inkább citrusos, nerolis parfümöket használok. Hatásával én mindegyiknek elégedett vagyok. Én csak ajánlani tudom!

2019. augusztus
NEW - ez van ráírva arra, amit most vettem. "Unique scent of Borotalco".
48 órás hatás, zöld csík van a kupakon, és isteni finom, púderes édeskék illata van. Mennyei illata. Én az előzőt kerestem, de az nem volt. Alumenteset kerestem, ez Pure, ez volt ott.