Emimo

Regisztráció dátuma: 2015. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2015. február 23.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Nivea Sun Q10 Anti-Age & Anti-Pigments Napozó Arckrém SPF50

Nivea Sun Q10 Anti-Age & Anti-Pigments Napozó Arckrém SPF50
2021. május 12.

A dm webshop német véleményei alapján vettem egy ilyet is mindennapi, kerti teendőkhöz, kerti napozáshoz célzattal, tehát nem városi, sminkelős használatra. Csak pozitív véleményeket olvastam, és tényleg, nem ok nélkül írtak annyi jót erről a napkrémről. Mert valóban: kellemes állagú, kellemes niveás illatú, könnyű, gyorsan beszívódó (kicsit fényes fátyolkát hagy a bőrön) krém. Megéri az árát! Nem kenem a szememhez közel, mert tényleg irritálja kicsit, és könnyezni kezd. Amire vettem, arra tökéletes!

Eucerin Sun Extra Könnyű Naptej SPF50

Eucerin Sun Extra Könnyű Naptej SPF50
2021. május 12.

Annyira jó volt a 30-as, amit tavaly nyáron (egyebek mellett) használtam ugyanebből, hogy idén (akciósan) vettem egy 50-est is, a napozás kezdeti szakaszára, vagy erős napsugárzásra. Állaga, finom, delikát, decens kis illata, a kenhetősége, a beszívódása, a picike fátyolka kis színe, mindene kiváló! Arcra és dekoltázsra használom. Akár napozáshoz, akár alapozó alá kenve utcai viseletre. Remek! Rengeteg napkrémet próbáltam az elmúlt években.Azt hiszem, ennél fogok maradni, nincs igény bennem már újat és újat próbálni. Ez az egyik legjobb.

Eucerin Sun Pigment Control Napozó Fluid Arcra FF50

Eucerin Sun Pigment Control Napozó Fluid Arcra FF50
2021. május 12.

Évek óta sok napkrémmel volt dolgom, nem tapadtam le egynél, sokat kipróbáltam, mindegyikkel elégedett voltam, de valahogy mindig újabbakat próbáltam. Tavaly többek között Eucerint is vettem, 30-ast, és pigmentre való 50-est Uriage-t. Idén vettem akciósan tavasszal egy 50-es Eucerint pigmentfoltokra (többek között). Ez nagyon kellemes, nagyon könnyed, kellemes állagú, tapintású krém. Nem fényesíti a bőröm, nem fehér. Van bőségesen összehasonlítási alapom. Ez egy kitűnő krém, fogok még ilyet venni!