Emimo

Regisztráció dátuma: 2015. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2015. február 23.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Garnier Fructis Vitamin & Strength Szérum

Garnier Fructis Vitamin & Strength Szérum
2023. szeptember 5.

Covidos és oltásos idők után szükségesnek láttam valami hajápolást hajerősítésre. Nem ez volt az első választásom, de a másikat nem találtam kicsit sem hatásosnak. Ez jóval olcsóbb volt, akciósan pláne, és kipróbáltam. Ez most már a 2. flakon, amit használok, és van még 2 betárolva. Nagyon kellemes állagú, illatú szérum. Minden nap pár cseppet kenek végig a fejbőrömön a jó pipettával a fejbőrre cseppentve, jól bedörzsölöm, megmasszírozom. Úgy látom, csak jót tesz. Nem várok semmitől csodát, de állagmegóvást, állagromlás megállítását, helyreállítást, javulást, táplálást és ilyesmiket. És ez az elvárásaimnak tökéletesen megfelel.

Garnier Bio Levendula Éjszakai Arckrém

Garnier Bio Levendula Éjszakai Arckrém
2023. szeptember 5.

Eddig egy tégellyel használtam el, és nagyon szerettem ezt a krémet. (Többfélét használok mindig.) A nappali krém még bontatlan, de ősszel hamarosan elkezdem majd azt is használni. Ez a krém nagyon kellemes, határozottan levendula illatú, kellemes állagú, nem zsíros, de nem is nagyon könnyű, jó krém. Nekem télire kicsit gazdagabb (is) kell, ez bőrtől függő, de mindenesetre ez egy olyan krém szerintem, amelyik minden bőrtípusra megfelel különböző időkben és mennyiségben. Újra meg fogom majd venni.

Garnier Bio Hemp Regeneráló Gél-Krém Kendermagolajjal

Garnier Bio Hemp Regeneráló Gél-Krém Kendermagolajjal
2023. szeptember 5.

Nagyon rég csak bio krémeket használok, arcra mindenképpen. Nem olyan régen próbáltam ezt a krémet ki, és nekem kitűnő, nagyon bevált. Inkább szárazabb (és idős/ödő) bőröm van. Könnyű, kellemes, nem zsíros, de mégis, érzetében tápláló és gazdag krém. Nagyon szeretem, több tubussal betároltam akciósan. Bőrömtől függően, leginkább reggel használom, de volt, hogy este is ezt használtam. Remek!