emmagr

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 28.
Bőrtípus: Normál

Krémmániás vevő: 4 vétel Megnézem

Sundance Sensitiv Ajakápoló SPF50

Sundance Sensitiv Ajakápoló SPF50
2021. július 23.

Sajnos nekem nagyon nem vált be, felkenés után pár órával az ajkam kicserepesedett, majd a nap folyamán egyre rosszabb lett, az a vérző, lapokban leváló, max télen előforduló száraz és irritált állapot lépett fel. Többször is neki futottam de mindig ez lett a vége, most próbálom visszahozni a számat az életbe:(( úgy tűnik nem bírom valamelyik összetevőt. (Alapjáraton teljesen okés az ajkam, főleg nyáron)

Clinique SPF50 Mineral Sunscreen Fluid For Face

Clinique SPF50 Mineral Sunscreen Fluid For Face
2021. június 30.

Első tubusomat használtam belőle, ez volt egyben az első fizikai fenyvedom is. Összességében nagyon meg vagyok elégedve vele, akcióban fogtam ki kb 6000-ért. A bőröm sokkal jobban tolerálja mint a kémiai társait, fehérnek fehér, de az én bőröm alapból hófehér szóval nem vészes.
Krémet nem tudok rakni alá reggel, vagy csak nagyon óvatosan, sok eltelt idővel a két réteg között. Télen-nyáron egész napokat vagyok kint a szabadban munka miatt, szóval tényleg szükséges az 50 faktor, sosem égtem le vele (mondjuk legalább egyszer mindig ujrakenem). Újravevos.

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Arckrém Száraz Bőrre

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Arckrém Száraz Bőrre
2021. május 25.

Ajándékba kaptam.
Hát arcra nem kenem az tuti, testre próbálgatom elhasználni de nagyon nem jött be. A legfőbb bajom a parfümmel van, csak tudnám minek kell bele. Még ha jó illatú lenne, vagy valami.:( De sajnos nem, kicsit savanykás és nagyon zavaró a szaga.