EmmaHeather

Regisztráció dátuma: 2014. december 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. december 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

BrightWhite Otthoni Fogfehérítő Szett

BrightWhite Otthoni Fogfehérítő Szett
2019. január 5.

Sajnos ez a termék számomra egy jó nagy lehúzás volt.. szerettem volna hinni benne a sok "reklámarc" és hófehér mosoly láttán, de sajnos nem idézett elő sem tartós sem drasztikus változást... A fogam egyébként nem a legsárgább, a mércén nagyjából a 3. árnyalat a világosak felől. Közvetlen a használat után tényleg valamivel fehérebbnek tűntek, de azt kell hogy mondjam, reggelre ugyanolyan lett, mint amilyen szokott lenni a fogsorom...azután pedig annyira lettek csak "fehérek" mint amennyire egyébként is a fogmosások után. Tehát semmit sem ért. Nekem.

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél
2018. november 15.

Számomra teszi a dolgát. Szépen tisztít, volt hogy komplett sminket mostam le (általában azért micellás vízzel távolítom el előtte a masszívabb sminkeket) vele mindenféle dörgölés nélkül, csak felhabosítva illetve a kezemmel. Megbirkózott vele. Használata után feszes lesz a bőröm, a hidratálás kötelező utána, különben tényleg húzódig kicsit.

Omorovicza Magyar Királynő Permet

Omorovicza Magyar Királynő Permet
2018. november 15.

A Daalarna Fashion Show-n jutottam hozzá ajándékként. Nagyon exkluzív, tetszik a matt üveg külső, a maga 30 ml-jével pedig egy kompakt kiszerelés, amolyan "mindenhová-magammalvivős-permet". Az illata egyáltalán nem tolakodó, kellemes, rózsás. Jól esett a bőrömnek, valahányszor használtam. A szórófeje tényleg egy álom... Újrahasználós, mivel most fogyott ki nemrég, már bele is töltöttem a fixálóspray-m egy részét :) nagyon finoman porlaszt. Viszont árban kicsit húzós..na jó, nem is kicsit. 4 csillag.

1 MÁRKA