EmmaHeather

Regisztráció dátuma: 2014. december 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. december 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lovely Coco Aktivált Szén Fogfehéríto Por

Lovely Coco Aktivált Szén Fogfehéríto Por
2021. április 14.

Nekem nem tetszett... Egy használatot tudtam kivitelezni vele. Ízre sem volt a legjobb, én valamiért rossz szájízt éreztem utána.. valamint hiába öblögettem sokszor, fogmosás után olyan volt ha mosolyogtam/néztem a fogaimat a tükörben, mintha pici fekete pókhálók lennének rajta itt-ott (gondolom, mert valahogyam maradt még a számban a porból, ami összekeveredett a nyállal)🤷

MAC Cleanse Off Oil Sminklemosó Olaj

MAC Cleanse Off Oil Sminklemosó Olaj
2021. február 3.

Választható mintaként jutottam hozzá.. nos egy light-os Bb krém+ korrektor duóval lehet megbírkózna gond nélkül.. de a vízálló szemsminkem nem hozta le maradéktalanul koránt sem. Pedig egy erősen olajos terméknek ez lenne a célja.
És amit az egyik kommentelő is írt, tapasztaltam én is, hogy bár csukva volt a szemem, míg az ottani területet mostam le, mégis nálam is "homályos látást" okozott pár percig. Utána lemostam vízzel az arcom.
Mivel minta volt, így nem vesztettem, a teljes árú terméket meg biztos nem venném meg annyiért amennyi.
Mondom, egy light-os sminket lehet hogy lehoz, de oda meg minek olaj?

Aromax Ricinusolajos Hajpakolás Argánolajjal

Aromax Ricinusolajos Hajpakolás Argánolajjal
2020. december 17.

Az ára tényleg elég borsos ahhoz képest, hogy csak 100ml kiszerelés és ahogyan az egyik hozzászóló írta előttem, nekem is az a tapasztalatom, hogy kb az üveg negyede elfogyott már az első használatnál (kb 10 centivel váll alá ér a hajam). Igaz vittem fel midenhova, a fejbőrömre és a hajhosszomra egyaránt. Próbáltam úgy spórolni, hogy amennyire lehetett összefésültem a hajamon a kencét, de a negyede így is elfogyott.
Tapasztalatom még:
Egyszeri jó alapos, jól habzó samponozás után nem érzékeltem a maradványait, szépen kijött.
Hajszárítóval való szárítás közben-után azt vettem észre, hogy nem száll úgy a hajam, mint eddig, nem "szöszös", ami szuper, nem állnak ki a babahajak, nem tűnik töredezettnek a hajam. Kicsit hidratáltabbnak is érzem ezáltal. Könnyebb kifésülni, nem gubancolódik annyira. A hosszútávú hatását még nem ismerem...de mivel nagyon pozitívak a tapasztalataim, valószínűleg újravevős marad, csak én is higítani fogom ilyen-olyan más olajokkal is.

1 MÁRKA