emmamiddleton92

Regisztráció dátuma: 2018. április 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. április 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Taft Creative Look Wax

Taft Creative Look Wax
2018. április 18.

Az én hátközépig érő hajamra nagyon bevált. Próbáltam ennél "nevesebb" és jóval drágább waxot is, de eddig nem találtam ennél jobbat. Nem kell tőle extra erős hatást elvárni, és tudni kell vele bánni. Ha túl sokat használsz, másnap csöpögni fog a zsír a hajadból :D Nem nehezíti el a hajat és az illata is csodás. Egy jó darabig ki fog tartani.

Tigi Catwalk Oatmeal&Honey Intenzív Hajmaszk

Tigi Catwalk Oatmeal&Honey Intenzív Hajmaszk
2018. április 17.

A fodrászom ajánlotta ezt a márkát és egyértelműen veri az összes drogériás hajápolót. Ár/érték arányban is eddig ez a legjobb, nagyon keveset kell tennem az amúgy hátközépig érő hajamra. Van, hogy a 2. hajmosás után is érzem a hajamban, úgyhogy nem használom rendszeresen. Az illata több napig tart, kellemes mézes-tejes, mindig megdicsérik a hajamat, hogy milyen illatos :)))

dr. Organic Nappali Krém Bio Szűz Kókuszolajjal

dr. Organic Nappali Krém Bio Szűz Kókuszolajjal
2018. április 17.

Én is jártam már úgy, hogy "félig töltött tégelyben gyertyaviasz állagú krémet" sikerült kifognom az egyik Müllerben. Fogtam magam és másnap visszavittem nekik. Nem volt semmi gond, simán kicserélték, még fel is bontották nekem, hogy biztos jót vigyek el :) Azóta 2x is újra vettem és nappalra, smink alá tökéletes. Nem zsírosít, hamar felszívódik és szuperek az összetevői. Én estére is ezt használom összekeverve pár csepp natúr jojoba olajjal a "testesebb" hatásért. Tuti újraveszem még, bár még sosem adtam ki érte az eredeti árát, általában megvárom, hogy akciós legyen :))