Emme

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 17.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 17.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick

Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick
2016. november 24.

A kis travle-size dobozkát szereztem meg, abban konkrétan az "Outlaw" árnyalat van. Az első próbálkozásom katasztrófálisan végződött, túl sokat tettem föl és nem bírt megszáradni. Golden rule, a kevesebb (ebben az esetben) mindig több...nade másodszora sikerült a tökéletes adag eltalálása, vékony rétegben vittem fel és igazából mivel az egyik legpigmentáltabb rúzsról van szó amit eddig használtam teljesen megegyezett a szám színe a tubusban lévő termék színével. Gyönyörűen és egyenletesen színezte be a számat, én ilyet még komolyan nem láttam xD száradás után pedig órákig bírta, el is feledkeztem róla, mert nem szárít, mármint végképp nem, ami ismét új érzés volt. Egy matt rúzstól másra számítottam. Az egyetlen, ami kifog rajta az az olajos/zsíros ételek, nekem akkor a szám belső részén megkopott, de az sem volt látványos. Egy kis igazítás és mehetünk is tovább, nekem jó 10-12 órát bírt. Nagyon pigmentált, élénk szín, sokáig tart és nem szárít.

Lush New Szilárd Sampon

Lush New Szilárd Sampon
2016. november 24.

Áprilistól használom, most tartok a második korongnál. Elég hosszú hajam van, a hátam alsó harmadáig ér (:D) kb, és szerintem elég sokáig kitart ez a kis korong. Én látványos változást vettem észre a hajam egészségét illetően, sokkalta gyorsabban is nő, már mások is megjegyezték. Igaz,hogy száríthat és nekem nehézségeket is okozott a hajam kifésülésében, de nem mondanék le róla szerinem :D talán kicsit több a macera vele, körültekintőbbnek kell lenni a tárolással, nehezebb a kifésülés ilyesmik, de én mindenképp tudom ajánlani kipróbálni legalább ;)

Lush Ultrabland Arctisztító

Lush Ultrabland Arctisztító
2016. november 24.

A második adagnál tartok, júliustól használom napi szinten. Nekem úgy működik a legjobban, ha először micellás vízzel tisztítom meg a bőröm, utána egy mini-adag ultrabland amit aztán melegvizes kendővel törlök át, így 100%ig megtisztíthatom az arcomat a sminktől. Ha nem sminkelek a micellásvizet kihagyom :) Bár tudom hogy eredetileg egy arctisztítóról van szó, de én ezt használom krémnek is (remélem nem csinálok vele rosszat a bőrömnek :D) 2 okból: az utóbbi évben annyira száraz a bőröm,hogy az eddigi jól bevált hidratálók már nem segítenek, ez a zsíros-olajos anyag viszont nagyon szépen hidratálja az arcomat, eltűntek a kis ráncocskák amiket a dehdratáltság okozott. Másodszor pedig úgy vettem észre hogy minimalizálva a termékeket a rutinomban sokkal egészségesebb a bőröm. Nekem tovább tartott mint egy hónap hogy változást lássak, de amúgyis sok furaság történik mostanában a bőröm háza táján érthetetlen okokból. De a mostani rutinomnak ez a kis kence az alapja és jelentem nagyonis elégedett vagyok :)