emmy

Regisztráció dátuma: 2014. május 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. május 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Olivia Szappan Olívaolajjal

Olivia Szappan Olívaolajjal
2019. október 27.

Ez a legrosszabb állagú szappan, amit valaha használtam. Ez a nyálkássága nagyon zavaró, egyszerűen szétmállik a kezemben, úgyhogy inkább fel se veszem kézmosáskor, hanem csak vizes kézzel átsimogatom a tetejét :D Biztosan nem fogom újravenni, de ha ez valóban az olívatartalom miatt van, akkor a márka többi szappanjának adok még esélyt.

Max Factor Glossfinity Körömlakk

Max Factor Glossfinity Körömlakk
2016. október 30.

A Cerise nevű árnyalat van meg, a szín gyönyörű, meleg élénk piros a megvilágítástól függően narancsos beütéssel. Nekem egy rétegben is fedett olyan szépen, hogy lusta voltam második réteget festeni, a száradási ideje átlagos. Tengerparti nyaraláson a lábkörmeimen eléggé kikezdte a homok, de a kezemen egész szépen bírta a hetet, csak a körömvégeknél kopott minimálisan.

Update: le kell vonnom egy csillagot... megvettem a 30 Sugar Pink árnyalatot, ami rettenetes, 3 rétegben se fedett normálisan, tényleg leginkább a túl híg cukormázhoz hasonlított :(

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2016. október 20.

Eddig a polcokat nézve nem igazán voltam elájulva az Essence színválasztékától, de mostanában két jót is kifogtam. Az egyik a 10-es True Love, a tökéletes őszi bogyós szín, a másik a 78-as Royal Blue (jó, nem királykék, de szerintem nagyon szép árnyalata van:). Gyönyörű színek, egy vastagabb rétegben is jók lehetnek, bár én inkább két vékonyabbat festek. Egy hét után úgy mosom le, hogy csak a végein kopik.

1 ÖSSZETEVŐ